Steinhof – polska marka produkująca klocki hamulcowe i haki holownicze

0
233
klocki

Klocki hamulcowe i haki holownicze to części samochodowe, które nie mają prostego życia. Ich rola w eksploatacji pojazdu jest bardzo odpowiedzialna, dlatego muszą one gwarantować precyzję wykonania i wytrzymałość materiału. Poznaj markę Steinhof i sprawdź, dlaczego Polska firma zajmująca się produkcją takich elementów wyposażenia to jeden z najlepszych wyborów zakupowych.

Historia firmy Steinhof

Marka Steinhof powstała w 1960 r. Została ona założona przez Stanisława Steinhofa, który postanowił rozpocząć produkcję w przydomowym warsztacie – dysponując wiedzą i umiejętnościami kilku pracowników oraz prostych maszyn. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu firma Steinhof szybko została zauważona przez konsumentów, którzy docenili jakość wykonania oferowanych produktów. Obecnie Steinhof zatrudnia aż 230 pracowników i jest jednym z największych producentów klocków hamulcowych w Polsce. Trzeba więc przyznać, że historia marki jest imponująca, a do dziś jej wyroby charakteryzują się ponadprzeciętną precyzją wykonania.

Co świadczy na temat jakości produktów marki Steinhof?

Każda firma prezentuje swoje wyroby jako asortyment najwyższej jakości. Nie zawsze konsumenci są jednak w stanie zweryfikować tego typu deklaracje. W przypadku marki Steinhof jest jednak inaczej. Za regularne kontrole jakości produkcji odpowiada wewnętrzne laboratorium w Ośrodku Badawczo-Rozwojowym.

Steinhof posiada wymagane certyfikaty i homologacje, które wydaje angielska jednostka VCA (Vehicle Certification Agency). Do tego certyfikat Polski wydany przez PIMOT (Przemysłowy Instytut Motoryzacji). Jej procesy zarządzania jakością są w pełni zgodne ze standardami normy  ISO 9001: 2015. Ponadto Steinhof podlega pod kontrole jednostki certyfikującej GEM CERT.

Mogłoby się wydawać, że proces kontroli jakości to tajemnica firmowa. W przypadku Steinhof wszystko jest jednak permanentne, ponieważ konsumenci otrzymują szczegółowe informacje dotyczące przebiegu badań. Dzięki temu zarówno użytkownicy, jak i partnerzy marki mają pewność, że Steinhof dba o każdy najdrobniejszy detal.

Chcesz poznać ofertę marki Steinhof i ceny oferowanych produktów? Nie musisz wychodzić z domu. Wystarczy wejść na stronę internetową eSklep.Pesta.com.pl. Znajdziesz tam wiele wyrobów i wszystkie szczegółowe informacje na temat specyfikacji technicznych oraz kompatybilności. W razie pytań możesz też skorzystać z bezpośredniego kontaktu z zespołem specjalistów. Udzielą oni niezbędnych odpowiedzi i pomogą w kompleksowym skompletowaniu zestawu podzespołów.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ