Pojazdy 14-osobowe – gdzie warto je wykorzystać?

0
223
Pojazdy 14-osobowe

Wolnobieżne pojazdy elektryczne zdobyły największą popularność podczas wykorzystywania na polach golfowych. Ich zastosowanie jest jednak o wiele szersze, dzięki różnym konfiguracjom oraz dodatkowemu wyposażeniu. Często można spotkać je na starówkach miast, w ogrodach zoologicznych, a nawet na cmentarzach.

W jakich miejscach sprawdzi się Melex pasażerski?

Melex pasażerski umożliwia szybki przewóz osób, który jest jednocześnie wygodny, ekonomiczny i bezpieczny dla środowiska. Wielowahaczowe zawieszenie sprawia, iż są to pojazdy bardzo zwrotne, dzięki czemu mogą swobodnie wjeżdżać tam, gdzie nie zmieszczą się inne pojazdy. Minimalistyczny i nowoczesny design Melexów sprawia, że jazda jest nie tylko komfortowa, ale i zapewnia pozytywne wrażenia estetyczne. Karoseria może być pomalowana na dowolny kolor z palety RAL, co w połączeniu z dwukolorowymi, profilowanymi siedzeniami zapewnia oryginalny i przyjemny w odbiorze wygląd. Wybierając Melex pasażerski z pokrowcem przeciwdeszczowym, można swobodnie przemieszczać się nim zarówno podczas słonecznej, letniej pogody, jak i w środku deszczowej jesieni.

Dzięki swoim wymiarom Melexy mogą jeździć nawet po najwęższych uliczkach czy alejkach. Zastosowana w nich amortyzacja pozwala na poruszanie się po brukowanych powierzchniach – wszelkie wstrząsy są zminimalizowane, przez co nie uprzykrzają jazdy pasażerom. Poruszanie się wolnobieżnymi pojazdami jest komfortowe także dla kierowcy, dzięki wspomaganiu kierownicy. Osiągana prędkość jest wystarczająca, aby szybko przemieścić się z punktu A do punktu B i w tym samym czasie podziwiać zabytki, atrakcje turystyczne czy piękno otaczającej przyrody.

Gdzie można wykorzystać pojazd elektryczny 14-osobowy?

Melex 14-osobowy sprawdza się idealnie do przewozu pasażerów w celach turystycznych, między innymi po wąskich uliczkach miast, parkach czy rezerwatach przyrody. Jest to świetne rozwiązanie dla kompleksów hotelowych i SPA, gdzie w szybki i wygodny sposób można przewozić gości hotelowych pomiędzy budynkami. Podobnie, jeśli chodzi o sanatoria — jednocześnie można przewieźć kilkunastu pacjentów, którzy często z powodów zdrowotnych nie mogą pokonywać dłuższych dystansów samodzielnie. Modele pasażerskie Melexów mogą przewozić również wycieczki po ogrodach zoologicznych, cmentarzach, a także pełnić funkcję transportu podczas ślubu — z kościoła do restauracji czy sali weselnej.

Można zatem stwierdzić, że pojazd elektryczny 14-osobowy to praktyczne i funkcjonalne rozwiązanie, mające zastosowanie w wielu branżach.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ