Zabiegi kosmetyczne

0
1227

Jak przebiega zabieg laserowego usuwania owłosienia?
Jest to bardzo ważne pytanie, ponieważ już za dosłownie chwilę, rozpocznie się sezon na plażowanie, a co za tym idzie, sezon na zakładanie kostiumów kąpielowych. Z tego to powodu bardzo dużo pań chciałoby pozbyć się nadmiernego owłosienia, które szpeci ich ciało. Laserem można usunąć włoski z każdej dowolnej części ciała, ale przed latem największą popularnością cieszą się nogi, pachy oraz strefa bikini, czyli wzgórek łonowy i wargi.
Zabieg jest całkowicie bezbolesny. Warto jednak pamiętać o tym, że aby uzyskać zadowalające efekty, należy wykonać nawet kilka takich serii. Wszystko zależne jest także od grubości włosa oraz miejsca, z którego się je usuwa.

Jaki jest najlepszy sposób na ból głowy w ciąży?
Jak wiadomo w ciąży należy zrezygnować z mocnych lekarstw. To dlatego kobiety ciężarne powinny każdą dolegliwość konsultować z lekarzem, ponieważ tylko on może zadecydować o tym, czy dany lek może zaszkodzić, czy też nie. Z całą pewnością warto jednak wypróbować domowe i naturalne sposoby, takie jak picie ziół, cisza, spokój oraz zimne okłady na czoło. Można wykorzystać też żele chłodzące.

Jęczmień na oku u dziecka – jak leczyć?
Jęczmień jest bardzo męczącą przypadłością. Głównie dlatego, że umiejscawia się na oku, gdzie tworzy miejscowy stan zapalny i powoduje ból całego oka. Jęczmienia można pozbyć się przykładając do niego okłady z szałwii oraz rumianku. Oba z nich zmniejszają obrzęk a także szybko radzą sobie z zaczerwienieniem.

http://www.manukazdrowie.pl/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ