Plan pielęgnacji skóry

0
2280

Użyj serum przed łóżkiem, aby rozwiązać plamy. Większość serum jest przeznaczona do stosowania w nocy, a celem jest zazwyczaj zmniejszenie wyglądu linii, zmarszczek, wad i plam. Zastosuj ilość nasion grochu do dłoni i użyj jednego palca, aby zastosować ją do plam i linii.

Surowce przeciwutleniające są idealne do nawilżania i odżywienia skóry.

Surowice retinolu są dobre do zmniejszenia wyglądu linii i zmarszczek.

Serum AHA i BHA są często stosowane do rozjaśniania skóry i zmniejszenia wyglądu porów.

Zetrzeć raz lub dwa razy w tygodniu. Skórka usuwa martwą skórę, brud, olej i inne zanieczyszczenia. Zastosuj na palce delikatną ilość środka złuszczającego na palce i delikatnie przetrzyj go do skóry przez 30 sekund. Spłukać twarz ciepłą wodą i osuszyć.

Istnieją również chemiczne skórki i pędzle, które można użyć do złuszczania skóry, jeśli nie chcesz używać zarośla peeling.

Nie usuwaj więcej niż dwóch, trzech razy w tygodniu, ponieważ może to uszkodzić i podrażnić skórę. Utwórz harmonogram pielęgnacji twarzy. Właściwa pielęgnacja twarzy obejmuje codzienne, tygodniowe i miesięczne zadania. Tworzenie harmonogramu pomoże Ci śledzić te zadania i zapewnić, że nic nie straciłeś. Oto kilka ważnych części rutynowego pamiętania:

Rano i noc: oczyścić i nawilżać

Codziennie: odcień, zastosuj środek ochrony przeciwsłonecznej i w razie potrzeby zastosuj surowicę

Co tydzień: złuszczaj co najmniej raz w tygodniu, a może dwukrotnie

Miesięcznie: wykonaj samokontrolę w celu sprawdzenia zmian i obszarów problemów

http://www.fabrykafigury.pl/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ