Ochrona dziecka w czasie Koronawirusa – Bezpieczna Rodzina w trosce o bliskich

0
1672
Ochrona dziecka w czasie Koronawirusa

Pandemia Koronawirusa mobilizuje wielu z nas do jeszcze lepszego dbania o zdrowie i odporność. Obecna sytuacja spowodowała, że jeszcze bardziej skupiamy się na bezpieczeństwie naszych najbliższych. Całe społeczeństwo poddane jest ciężkiej próbie. A jak w tym trudnym czasie mogą poradzić sobie rodzice? Co, jeśli mimo kwarantanny musimy wyjść z domu do pracy i zostawić naszą pociechę w domu samą? Sklep Bezpieczna Rodzina https://bezpiecznarodzina.pl/ ma bardzo wygodne i praktyczne rozwiązanie. Jest nim nowoczesny smartwatch oraz dedykowana aplikacja, którą opiekun instaluje na swoim telefonie dla jeszcze lepszej kontroli rodzicielskiej. Dlaczego w czasie pandemii Koronawirusa warto podarować dziecku inteligentny zegarek? Powodów jest co najmniej kilka.

Bezpieczna Rodzina, czyli kolorowe smartwatche dla wszystkich dzieci

kolorowe smartwatche dla wszystkich dzieci

W sklepie Bezpieczna Rodzina dostępne są nowoczesne, interaktywne smartwatche z GPS dla dzieci w każdym wieku. Najprostsze modele bez problemu obsłużą już kilkulatki. Dla nieco starszych chłopców i dziewczynek w ofercie znajdują się zegarki z dotykowym, kolorowym wyświetlaczem, wbudowanym budzikiem, krokomierzem, czy latarką. Tego typu urządzenia są doskonałym dodatkiem i modnym gadżetem, który uzupełnia każdą dziecięcą stylizację. Co więcej, dla opiekunów są prawdziwą kopalnią wiedzy o tym, gdzie jest i co w danym momencie robi ich dziecko. Szukałeś sposobu na dyskretną kontrolę rodzicielską i ochronę swojego syna lub córki w czasie kwarantanny? Bezpieczna Rodzina ma na to sposób!

Aplikacja dzięki której wiesz, co robi dziecko

Aplikacja dzięki której wiesz, co robi dziecko

Kiedy Twoje dziecko nosi zegarek od Bezpiecznej Rodziny, a Ty masz na swoim telefonie zainstalowaną naszą dedykowaną aplikację, masz szansę na jeszcze dokładniejszą weryfikację tego, co dzieje się z Twoją pociechą. Dzięki funkcji GPS poznasz dokładną lokalizację syna lub córki. Ponieważ smartwatch to zminiaturyzowany telefon, który odbiera i wykonuje połączenia głosowe, masz pewność, że zawsze dodzwonisz się do dziecka. W aplikacji ustawisz strefy bezpieczeństwa, czy przejrzysz historię lokalizacji. A jak tego typu narzędzie może przydać się w czasie kwarantanny? Okazuje się, że w tym czasie smartwatch może być bardzo użyteczny. Jeżeli mimo epidemii musisz wychodzić z domu, dzięki informacjom w swoim telefonie sprawdzisz, czy Twoje dziecko na pewno nie opuszcza mieszkania. Upewnisz się, że bierze udział w zdalnych lekcjach i czy nie spotyka się ze znajomymi. To ogromne ułatwienie w życiu codziennym i pewność, że jeszcze lepiej chronisz swoich bliskich.

Bezpieczna Rodzina – poznajmy się bliżej

Bezpieczna Rodzina to ekosystem, który dzięki nowoczesnym usługom i łatwym w obsłudze narzędziom umożliwia jeszcze lepszą opiekę i ochronę tego, co dla Ciebie cenne. Wybierając nasze rozwiązania masz pewność, że Twoje dane przechowywane są na polskich serwerach, a w razie problemów i pytań, zawsze możesz liczyć na nasze dedykowane Centrum Obsługi. Zaufało nam już 1 Milion Klientów. Dołącz do nich i ciesz się Bezpieczną Rodziną z każdego miejsca, w którym przebywasz.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ