Automat do wody Dar Natury – na czym polega jego dzierżawa?

0
2379

Z pewnością doskonale wiesz, jak ważne jest regularne uzupełnianie płynów – nawet utrata ok. 2% wody w organizmie może być groźna dla naszego zdrowia! Dlatego nawyk częstego picia choćby niewielkich ilości wody jest dla nas niezwykle korzystny. Często jednak zapominamy o tych faktach – nierzadko po napój sięgamy dopiero w momencie, gdy poczujemy pragnienie. Ale to zdecydowanie za późno – gdy nasz organizm domaga się wody w ten sposób, oznacza to, że zaczyna się odwadniać! Jak sobie z tym radzić? Dobrym pomysłem będzie… dystrybutor do wody! To nie tylko rozwiązanie do biura – bardzo dobrze sprawdza się też dystrybutor wody do domu! Jakie są zalety tego rozwiązania? Dowiedz się więcej o automacie do wody Dar Natury, dlaczego warto się na niego zdecydować i jak wygląda jego dzierżawa!

Automat do wody Dar Natury –  miej wodę zawsze pod ręką!

Automat do wody Dar Natury to zawsze świeża woda w zasięgu ręki – zarówno w Twoim domu, jak i biurze. Na czym polega jego dzierżawa? To niezwykle proste! Wystarczy tylko:

 • wybrać jeden z zestawów, w wersji podstawowej lub Plus:
  • Mini Firma,
  • Ekonomiczny,
  • MiniDom,
  • Komfort,
 • do zamówienia dobrać dodatki – kubeczki, kawę, herbatę, wodę butelkowaną lub syropy,
 • wypełnić formularz na końcu zamówienia.

Gotowe! Konsultant firmy zadzwoni do Ciebie w celu weryfikacji danych i umówi się z Tobą na pierwszą dostawę wody wraz z dystrybutorem.

Automat do wody Dar Natury może jednorazowo pomieścić 11-18,9 l, w zależności od tego, którą opcję wybierzesz. Do każdego dystrybutora wody standardowo otrzymasz dwie butelki wody źrodlanej – a do tego sanityzację gratis! Kolejne butelki będą dostarczane co 4 tygodnie – ich liczbę możesz ustalić samodzielnie.

Dystrybutor na wodę – potrzebny, czy nie?

Wciąż zastanawiasz się, czy automat do wody Dar Natury jest Ci potrzebny? Z pewnością znajdzie się wiele plusów takiego rozwiązania! Dużo zależy od tego, czy szukasz dystrybutora wody do domu, czy firmy. Jeżeli automat ma stanąć w Twoich własnych czterech ścianach, pozwoli Ci na:

 • pamiętanie o regularnym uzupełnianiu płynów,
 • stały dostęp do czystej, źródlanej wody, nie tylko do picia, ale też przygotowywania zdrowych potraw, bez zmieniania ich smaku,
 • dbanie o kręgosłup i oszczędność czasu! Woda dostarczana prosto do Twoich drzwi oznacza, że nie musisz już dźwigać jej ze sklepu – pracownik firmy zrobi to za Ciebie!

Myślisz o dystrybutorze do wody do biura? To bardzo dobry pomysł – zwłaszcza, że w myśl przepisów pracodawca powinien zapewnić swoim pracownikom dostęp do świeżej wody pitnej. Jakie korzyści płyną z zamówienia dystrybutora wody do biura? To między innymi:

 • większa wydajność pracowników – automat w widocznym miejscu przypomina o regularnym nawadnianiu, które wspomaga sprawność intelektualną i dodaje sił!,
 • dobra opinia firmy – która, co wie chyba każdy przedsiębiorca, bardzo się liczy! W końcu nawet tzw. “poczta pantoflowa”, czy opinie wystawiane w sieci przez obecnych i byłych pracowników, potrafią budować wizerunek zwłaszcza niewielkich firm,
 • możliwość szybkiego przygotowywania napojów – szczególnie, jeśli wybierzemy dystrybutor gorącej wody. Temperatura generowana przez automat do wody Dar Natury jest wystarczająca, by przygotować ciepłą herbatę, w sam raz do picia, co z pewnością przyda się w chłodne, zimowe dni – już nie trzeba czekać na jej zagotowanie w czajniku!

Dystrybutor na wodę w Twoim domu, czy biurze to niezwykle wygodne rozwiązanie – po prostu zamawiasz wszystko przez internet i cieszysz się orzeźwiającą, źródlaną wodą, kiedy tylko chcesz!

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ