Warszawski serwis iPadów

0
1175
Warszawski serwis iPadów

Popularne sprzęty z logiem w kształcie jabłka uchodzą za niezawodne w każdych warunkach. Niestety nawet one mogą ulec wypadkom, w których efekcie powstają uszkodzenia utrudniające lub wręcz uniemożliwiające korzystanie z iPhone’ów, iPadów czy MacBooków. Upadki, zabawy dzieci, zamoczenia – to tylko przykłady zdarzeń, które mogą spowodować, iż konieczne będzie odwiedzenie profesjonalnego serwisu.

Problemy z wyświetlaczami iPadów

Wszystkie urządzenia elektroniczne mogą mieć dwa typy usterek: uszkodzenia mechaniczne oraz systemowe. iPady nie odbiegają w tym przypadku od pozostałych tabletów i komputerów, dlatego profesjonalny Apple serwis świadczy usługi w obu tych zakresach.

Dzięki doświadczeniu i wiedzy wyniesionej z kursów specjaliści firmy MacWorks są w stanie naprawić najpopularniejsze uszkodzenia w ciągu kilkudziesięciu minut. Do najczęściej wykonywanych przez nich napraw należą wymiany ekranów w iPadzie, które często zostają rozbite podczas upadku z wysokości. Rozbite wyświetlacze nie tylko zaburzają estetykę i utrudniają korzystanie ze sprzętu. Mogą być wręcz niebezpieczne, jeśli przez rozszczelnienia dostanie się do wnętrza urządzenia woda lub kurz.

Serwis Apple gwarantuje nawet do 6 miesięcy gwarancji na wymieniony element, a dodatkowo zapewnia, że wszystkie wykorzystane części zamienne są oryginalne. Dzięki temu naprawiony iPad będzie pracował jak nowy przy zachowaniu idealnej jakości obrazu.

Bateria

Po długich godzinach pracy nawet tak zaawansowane urządzenie jak tablet może nieco zwolnić. Jeśli widzimy wyraźne osłabienie baterii, warto zwrócić się po pomoc do specjalistów. Stare baterie powoli przestają działać prawidłowo, mogą powodować samoistne wyłączanie się urządzenia i jego restartowanie.

Wymiana baterii w firmie MacWorks poprzedzona jest wstępnymi badaniami oraz wyborem odpowiedniego elementu zastępczego. Serwis daje przy tym gwarancję, że wykorzystane elementy są w pełni oryginalne, a zatem jakość i komfort użytkowania nie ulegną pogorszeniu.

Brak możliwości naładowania iPada

Kolejnym popularnym problemem jest sytuacja, w której iPad nie ładuje się do końca albo samoistnie wyłącza po naładowaniu. Może to oznaczać, iż problem leży głębiej i nie ma związku z baterią, a co za tym idzie, jej wymiana nie przyniosłaby efektu. Dlatego po przeprowadzeniu diagnozy serwisanci naprawiają odnalezioną usterkę lub przy braku takiej możliwości – wymieniają zepsuty element na nowy.

Uszkodzenia oprogramowania

Istnieje cały szereg różnych uszkodzeń oprogramowania, które objawiają się błędami podczas pracy, samoistnym restartem albo brakiem możliwości włączenia urządzenia. Jednak nawet iPad, który nie chce się uruchomić, wciąż może zostać naprawiony. Po wyeliminowaniu błędów systemowych problemy nie powinny się powtarzać, a jeśli tak się dzieje, to znaczy, że są natury mechanicznej. Jednak i z takimi doskonale poradzą sobie specjaliści w MacWorks.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ