Czarter Jachtów – nowa moda wakacyjna

0
1421
Czarter Jachtów - nowa moda wakacyjna

Nie ma takiej osoby na świecie, która nie chciałaby odpocząć w najpiękniejszych miejscach w Europie, jak i na świecie. Jedni pragną całe dnie wylegiwać się na niekończących się plażach, kąpać w turkusowej i przezroczystej wodzie, bądź spędzić czas aktywnie, urządzając sobie wycieczki krajoznawcze czy też rejsy.

Globe Sailor to firma założona w Paryżu w 2008 roku, która w przeciągu tych kilkunastu lat stała się jedną z największych i najlepiej prosperujących w Europie, jak i na świecie, która oferuje czarter jachtu na ciepłych wodach przez internet, tym samym zachęcając swoich klientów do poszerzania umiejętności żeglarskich i realizowania swoich pasji. Firma posiada również swój polski oddział w Warszawie przy ulicy Grochowskiej 357/203.

Globe Sailor współpracuje z wieloma sprawdzonymi i zaufanymi firmami czarterowymi na świecie, w tym z Sunsail & The Moorings. Jachty są zadbane pod względem wizualnym i estetycznym przez swoich armatorów, a co najważniejsze – technicznym. Co roku pracownicy firmy, w tym specjaliści udają się w miejsca, gdzie wynajmowane są łodzie, aby sprawdzić ich stan i dopilnować wszystkich szczegółów, tak aby ich klienci powracali ze swoich rejsów szczęśliwi i pełni pozytywnych wrażeń.

W swojej ofercie Globe Sailor posiada blisko 14 000 tysięcy łodzi do wynajęcia, w tym łodzie jednokadłubowe, motorowe, katamarany oraz gulety. Część z nich jest również luksusowo wyposażona. Firma oferuje między innymi wynajem jachtu w Grecji Chorwacji i we Włoszech, ale również w bardziej egzotycznych miejscach, takich jak Seszele, Malediwy, Kuba czy Martynika i Dominikana, praktycznie na całym świecie. Ponadto jest możliwość czarterów samodzielnych lub z wykwalifikowanym skipperem.

Czarter jachtów z globesailor nie jest niczym trudnym do zrealizowania. Na stronie internetowej wystarczy wypełnić formularz kontaktowy, a doradcy szczegółowo i jak najszybciej odpowiedzą na pytania w przeciągu jedynie 24 godzin! Zazwyczaj przedstawiona zostaje dogodna propozycja, spełniająca najmniejsze wymagania i oczekiwania klientów. Ponadto cenią oni sobie informacje, dotyczące między innymi łodzi, jej wyposażenia oraz ceny wraz z załączonymi fotografiami. Wynajem łodzi można zarezerwować na kilka bądź kilkanaście dni zarówno metodą First, jak i Last Minute.

Zaufanie Globe Sailor i wynajem wymarzonej łodzi za pośrednictwem tej marki to idealny sposób na spędzenie wakacji w niezapomniany, nietuzinkowy i nieco luksusowy sposób zarówno dla osób samotnych, par, jak i całych rodzin.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ