Świeże powietrze dobrze nam zrobi

0
1139

Zbliża się okres wakacyjny. A to oznacza ładną pogodę i odpowiednią temperaturę. Odpowiednią temperaturę do czego? Do wyjścia z domu! Wiele osób siedzi w domach i ogląda filmy, gra w gry, zajmuje się czymś innym mało produktywnym. Gdy za oknem taka pogoda to grzechem jest z niej nie skorzystać. Nawet krótki spacer może nam znacząco i na długo poprawić humor czy nawet nasze zdrowie. Dotlenimy swoje komórki ciała i od razu dostaniemy nowych sił witalnych. Takie 10 minut przechadzki po pobliskim
parku może mieć dla nas zbawienny wpływ. Może nawet spotkamy i poznamy kogoś interesujacego? Warto spróbować, nic nie tracimy, a wiele można zyskać. Słońce pomoże nam dostarczyć trochę witaminy D, rozruszamy nasze mięśnie, nacieszymy oko ładną naturą i odprężymy się. Zwłaszcza po pracy, kiedy jesteśmy zmęczeni. Po całym dniu relaksujący spacer wśród śpiewu ptaków jest bardzo przyjemny. Można poprosić o towarzystwo swoją żonę/męża/dziewczynę/chłopaka/dziecko/kolegę/koleżankę. Kogo się chce.
Spacer z miłą pogawędką jest jeszcze lepszy. Cokolwiek związanego z aktywnością na świeżym powietrzem jest lepsze niż siedzenie w domu. Nawet jeśli nie mamy czasu na taki spacer to przynajmniej warto pamiętać o takim wyjściu chociażby w weekend, kiedy wolny czas prawie na pewno mamy. To nie kosztuje nas żadnego wysiłku. Bardzo dobrym pomysłem byłoby bieganie, które nie tylko pozwoli nam dodać bardzo przyjemnych endorfin, ale pozwoli na spalenie tłuszczu, który zmagazynowaliśmy siedząc w domu.
Dlatego ubierzmy wszyscy luźne ciuchy, zawiążmy mocno buty i ruszajmy do najbliższego parku! Poprawa stanu zdrowia i nastroju jest gwarantowana od razu.

http://www.smakoteka.pl/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ