Sposoby na zadowolenie dziewczyny

0
1132
Sposoby na zadowolenie dziewczyny

Jak zadowolić dziewczynę?

To pytanie zadaje sobie każdy facet. Jest kilka sprawdzonych sposobów, które działają na każdą kobietę.

Poświęć jej odrobinę swojej uwagi

Przede wszystkim uwaga. Każda dziewczyna zasługuje na to, żeby poświęcić jej swoją uwagę. Brzmi banalnie, ale nie jest to tak oczywiste jak mogłoby się wydawać. Ważne jest aby interesować się tym co dzieje się w życiu Twojej wybranki. Czasem wystarczy proste co słychać, jak Ci minął dzień. Innym razem okaże się, że kobieta potrzebuje więcej uwagi i kogoś kto wysłucha jak jest jej dzisiaj źle. Każdy sposób na wykazanie swojego zainteresowania drugą stroną jest mile widziany.
Drobne upominki lub kwiaty? No jasne!

Kto z nas nie lubi być obsypywany prezentami?

Nawet tymi drobnymi. Nie chodzi przecież o to, aby wydawać fortunę w sklepach z biżuterią czy drogą bielizną. Jeśli od czasu do czasu przyniesiesz dziewczynie pudełko ulubionych czekoladek lub malutki bukiecik stokrotek na pewno będzie zachwycona. Kwiaty, w ramach oszczędności, możesz zerwać sam na pobliskiej łące, a zamiast kupnych czekoladek upiec muffinki w kształcie serduszek. Brzmi banalnie?

Spędźcie wspólnie trochę czasu

Wspólne spędzanie czasu to najlepszy sposób na zadowolenie dziewczyny. Może piknik na skraju lasu albo wycieczka rowerowa do pobliskiego parku? Możesz zabrać ze sobą koc i coś do jedzenia, a wasza wycieczka może trwać nawet cały dzień. Jeśli Twoja wybranka jest miłośniczką filmów, zawsze warto zabrać ją do kina. To niezawodny sposób, aby być blisko i wspólnie spędzić czas. Zimą możecie wybrać się na lodowisko lub wspólnie ulepić bałwana.

Wypad do restauracji?

Zarezerwuj stolik w ulubionej restauracji lub idźcie wspólnie na kawę do pobliskiej kawiarni. Długie pogawędki w towarzystwie ulubionego jedzenia czy świeżo parzonej kawy to coś co na pewno zadowoli Twoją dziewczynę.

Bliskość

Pamiętaj, że przytulanie i całowanie zawsze powoduje wydzielanie endorfin, które są odpowiedzialne za nasz poziom szczęścia. Zatem nie unikajcie kontaktu fizycznego.

http://www.bezpresji.pl/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ