Pomysły na aktywne spędzanie czasu we dwoje – prezenty dla par

0
2962

Wspólnie spędzony czas to najcenniejszy podarunek, jaki można ofiarować bliskiej osobie. Prezenty-przeżycia dostępne w wersji dla par to rewelacyjny pomysł na prezent ślubny, zaręczynowy czy rocznicowy. Razem można wybrać się na kurs nurkowania, przejażdżkę psim zaprzęgiem, nordic walking, obóz weekendowy w górach czy zabawę w parku trampolin.

Pomysł na prezent dla pary – kurs nurkowania we dwoje

Kurs nurkowania odbywa się na krytym basenie lub jeziorze, w zależności od wybranej lokalizacji, której można poszukać na stronie internetowej: prezentmarzen.com. Przed wejściem do wody para odbywa szkolenie teoretyczne o sprzęcie oraz zasadach bezpieczeństwa i komunikowania się na pod wodą. Po zajęciach zapoznawczych kursanci przebierają się w specjalne pianki i niezbędny ekwipunek. Nad bezpieczeństwem uczestników zabawy przez cały kurs czuwa wykwalifikowany instruktor.

Weekend dla dwojga – voucher na skitour

Skitour to górskie wycieczki, które odbywają się z dala od wyciągów i przygotowanych tras. Uczestnicy poruszają się na nartach i spędzają aż 3 dni na wędrówkach po górach. Voucher na obóz weekendowy to rewelacyjny pomysł na prezent dla miłośników narciarstwa oraz górzystych terenów. Jazda po ośnieżonych trasach to sposób na aktywne spędzenie czasu we dwójkę. Przed wyruszeniem w trasę uczestnicy zostają zakwaterowani w ośrodku wypoczynkowym i przechodzą szkolenie teoretyczne z zasad bezpieczeństwa w górach a także zapoznają się ze sprzętem. Na obozowiczów czeka ponad kilkanaście godzin na świeżym powietrzu spędzonych na nartach zjazdowych.

Prezent dla dwojga – przejażdżka psim zaprzęgiem

W okresie zimowym można skorzystać z atrakcji w postaci przejażdżki psim zaprzęgiem po ośnieżonych łąkach i polach. To sposób na miłe spędzenie popołudnia w towarzystwie sympatycznej rasy psów – Husky. Para korzystająca z vouchera nie musi się specjalnie przygotowywać do jazdy, wystarczy gdy założy ciepłe  i wygodne ubranie, czapkę oraz rękawiczki.

Nordic walking dla dwojga

Ciekawym pomysłem na prezent dla aktywnej pary są zajęcia nordic walking. W trakcie ćwiczeń z profesjonalnym instruktorem uczestnicy uczą się prawidłowej techniki marszu oraz dobierania kijków. Nordic walking to aktywność fizyczna dla każdego, z której można korzystać niezależnie od pogody czy pory roku. Marsz z kijkami spala więcej kalorii niż zwykły spacer, a poza tym odciąża stawy i kręgosłup.

Karnet do parku trampolin dla dwojga

Karnet do parku trampolin to oryginalny prezent dla nowożeńców, którzy uwielbiają spędzać wspólnie czas w sposób aktywny. Ćwiczenia na trampolinach wzmacniają mięśnie, poprawiają kondycję fizyczną, a także pozytywnie wpływają na ogólną koordynację ruchową. Wypoczynek w parku jest całkowicie bezpieczny, ponieważ miękkie lądowanie po oddanym skoku zapewniają liczne baseny z gąbkami.

[Głosów:4    Średnia:2.5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ