Peeling wodorowy

0
1953
Peeling wodorowy

Nie upłynęło mnóstwo czasu od rozpoznania wartości aktywnego wodoru, i zaraz oczy świata zwrócone są w jego kierunku. Badacze sprawdzają, jakie opcje nowoczesna technika stawia przed dziedziną leczniczą oraz kosmetyczną. Potencjał oddziaływań antiaging jest duży, natomiast to jedynie jedna spośród możliwości, które zapewnia zastosowanie aktywnego wodoru w dziedzinie beauty. W ostatnim okresie niezwykle powszechny, jest tak zwany peeling wodorowy, a więc oczyszczanie wodorowe. Co należałoby wiedzieć na jego temat?

Na czym polega hydropeeling?
Czyszczenie wodorowe jest efektywne oraz wieloetapowe. Strumyk wody z wodorem przemieszcza drobny pierwiastek do najgłębszych powierzchni skóry. Eliminuje równocześnie obumarłe komórki oraz dokładnie oczyszcza. Wodór przejawia także właściwości przeciwstarzeniowe oraz walczy z wolnymi rodnikami. To powoduje, iż czyszczenie wodorowe nie jedynie wygładza skórę, lecz także pozostawia ją odnowioną oraz sprężystą.

Oczyszczanie wodorowe?

Wodorowe oczyszczanie skóry, polega na kierowaniu smugi wody uzupełnionej o aktywny wodór na twarz, jaka pod parciem dokładnie oczyszcza pory oraz skórę twarzy. Nie jedynie wchodzi w głęboko położone tkanki skóry, lecz także powoduje iż nasze mięśnie stają się rozluźnione. Zabiegowi temu towarzyszy mechanizm elektroporacji z falą radiową o niewielkiej częstotliwości. Jest to jeden spośród typów mezoterapii- jednak zupełnie bezbolesny oraz nieinwazyjny.

Dzięki impulsom elektrycznym w błonie jamistej skóry tworzą się mikrokanały wspierające dostarczanie substancji aktywnych w głębię skóry. Dzięki zabiegom z zastosowaniem technik aktywnego wodoru cera staje się dokładnie nawilżona i wyrównana. Pory są dokładnie zdezynfekowane, co oddziałuje na obniżenie kłopotów z trądzikiem i występowania wągrów. Obniża się także produkcja sebum, jakie w natłoku powoduje iż nasza cera staje się tłusta.

Czemu zabiegi z zastosowaniem wodoru są tak efektywne?

Wodór jest najdrobniejszą, najlżejszą oraz przeważnie występującą cząsteczką w naturze, jaka ma oddziaływanie antyoxydacyjne. Wodór możemy napotkać niemal dokoła. Na Ziemi występuje on przeważnie w formie wody. Pierwiastek tenże jest bezwonny, bezbarwny i przede wszystkim nietoksyczny.

Wodór jest także trzecim przeważnie występującym pierwiastkiem w ludzkim organizmie, jaki bez trudności przechodzi jego wszystkie bariery, co odnalazło wykorzystanie w kosmetologii. W medycynie estetycznej moc wodoru stosowana jest do zminimalizowania przebarwień, {obniżki|obniżce} zmarszczek, opóźnienia mechanizmów starzenia lub głębokiego oczyszczenia skóry. Wodór dzięki własnym właściwościom może trafiać do głębszych powierzchni skóry oraz korzystnie wpływać na nią, poprzez neutralizację wolnych rodników.

Oczyszczanie wodorowe – ważne informacje

Czyszczenie wodorowe polecane jest dla osób w każdym wieku, zarówno dla pań jak również dla panów. Ze względu na dokładne oczyszczenie oraz odświeżenie skóry, czyszczenie wodorowe zwłaszcza zalecane jest osobom, jakich skóra twarzy wystawiana jest na oddziaływanie zabrudzeń miejskich.

Zabieg idealnie sprawdzi w wypadku skóry zniszczonej, pozbawionej blasku, suchej oraz osuszonej. Zrewitalizuje ją, odżywi, poprawi kolor oraz dokładnie nawilży. Zabieg czyszczenia wodorowego z przeznaczeniem może być wykonany u osób z cerą trądzikową i naczyniową. Ze względu na oddziaływanie łagodzące, wspierające łagodzenie się ran, regulujące poziom wydzielanego sebum oraz zmniejszanie stanów zapalnych, zabieg usprawni stan skóry borykającej się z kłopotami trądzikowymi.

Skóra po zabiegu jest naprężona, miękka oraz nawilżona. Zmarszczki są wyraźnie poprawione natomiast napuchnięcia zredukowane. Zabieg tenże pobudza też regenerację oraz wzrost tkanek.

Wskazania oraz przeciwwskazania oczyszczania wodorowego

Czyszczenie wodorowe przeznaczone jest zarówno dla pań, jak również panów, stanowi wstęp do każdej kuracji anti-aging. Dodatkowo jako indywidualny zabieg zapewnia rezultat głębokiego oczyszczenia oraz ożywienia, wspiera wyrównanie koloru cery i pobudza ją do poprawy sprężystości.

Kolejnym atutem kuracji jest niezwykle niewielka liczba przeciwwskazań. Do najistotniejszych należą: aktywne dolegliwości skóry, nieprawidłowe stany dolegliwości długotrwałych (nowotwór, cukrzyca, padaczka itp.) ciąża i karmienie piersią.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ