Odmień kolor swoich oczu za pomocą soczewek kolorowych

0
1999
Odmień kolor swoich oczu za pomocą soczewek kolorowych

Dla kreatywnej osoby ciało jest jak płótno, na którym za pomocą ubrań, fryzury czy tatuażu namalować można obraz siebie. Każde zdarzenie ma wpływ na charakter, a ten – na osobisty styl. Zmiany nie muszą być jednak drastyczne, dlatego zamiast wymieniać garderobę lub ścinać zapuszczane latami włosy, przełam schemat i postaw na kolorowe soczewki kontaktowe!

Cieszące się coraz większą popularnością soczewki kolorowe to uniwersalny dodatek sprawiający, że wrodzony kolor oczu przestaje być ograniczeniem. Za ich pomocą możliwa jest zmienisz koloru oczu, nadasz spojrzeniu blasku, a nawet udekorujesz twarz wyjątkowymi wzorami. Soczewki kosmetyczne wykonywane są z hydrożelu lub mieszanki silikonowo-hydrożelowej, dzięki czemu z łatwością dopasowują się do kształtu oka, a co za tym idzie – może je nosić niemal każdy! Dowiedz się jakie zalety ma każdy z dostępnych typów kontaktów i wybierz najlepsze soczewki kolorowe dla siebie!

Szkła kontaktowe zmieniające kolor oczu

Imitując charakterystyczny wzór tęczówki, soczewki tego typu pozwalają na zmianę koloru oczu na inny, nawet zupełnie kontrastujący. Przenikliwe, chłodne spojrzenie błękitnych oczu, a może ciepłe oczy brązowe, które, choć powszechne na świecie, w Polsce są rzadkością? Zakładając kolorowe soczewki kontaktowe, z łatwością odmienisz swój wygląd. Soczewki zmieniające kolor to doskonałe rozwiązanie dla osób, którym nie odpowiada ich naturalny kolor oczu, a których środowisko zawodowe nie pozwala na radykalną zmianę wyglądu. Szkła kontaktowe tego typu pozwalają również na wzmocnienie występującego naturalnie koloru.

Soczewki pogłębiające spojrzenie

Czasem drobna, nieoczywista zmiana potrafi przynieść znacznie lepsze efekty niż zupełna transformacja wyglądu. Kierując się tymi założeniami, producenci soczewek kontaktowych wyszli naprzeciw oczekiwaniom użytkowników soczewek i opracowali wyjątkowe soczewki kontaktowe pozwalające na wizualne powiększenie, rozświetlenie lub wzmocnienie barwy tęczówki. Soczewek takich nie sposób odróżnić na pierwszy rzut oka od zwykłych szkieł kontaktowych, ale różnica widoczna tuż po założeniu jest nie do podrobienia. Kontakty nadają efektu sarnich oczu, powiększając je i wzmacniając kontrast między tęczówką a białkiem. Warto zaznaczyć, że soczewki kolorowe tego typu dostępne są zazwyczaj zarówno jako tak zwane “zerówki”, jak i w wersji korekcyjnej o zakresie mocy nawet 12 dioptrii!

Soczewki kontaktowe z szalonymi wzorami

Najpopularniejsze z dostępnych na rynku, soczewki kolorowe Crazy Wild Eyes to unikatowe kontakty, dzięki którym oczy mogą przybrać wszelkiego rodzaju wzory i kolory – od wiedźmińskich kocich oczu, przez wampirzą czerwień rodem ze “Zmierzchu”, po logo Batmana lub flagę Wielkiej Brytanii! Te wyjątkowe soczewki kontaktowe doskonale sprawdzą się zarówno jako akcesorium na co dzień, jak i dodatek imprezowy lub festiwalowy. Dla wygody użytkowania, soczewki Crazy Wild Eyes przeznaczone są do rocznej wymiany. Oznacza to, że soczewki zachowają swoje właściwości przez rok od rozpakowania, jednak należy je wymienić po trzech miesiącach codziennego noszenia.

Artykuł partnera.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ