Szafka nocna – mieć czy nie mieć?

0
1581
Szafka nocna - mieć czy nie mieć?

Stolik nocny – wydawałoby się, podstawowy mebel znajdujący się w każdej sypialni. Gdzie przed snem odkładamy ulubioną książkę, stawiamy dziecku szklankę mleka, czy niezbędną dawkę leków do zażycia przed pójściem spać? Pozornie niczym niewyróżniający się przedmiot, jednak gdy go brakuje, czujemy się trochę nieswojo.

Najbardziej w doborze stolików nocnych irytował mnie ich wygląd, a w zasadzie – jego brak. Odnoszę wrażenie, że to chyba jeden z nielicznych mebli, do którego projektanci ewidentnie nie przykładają uwagi. Wszystkie prezentują się tak samo – kanciaste, ostre brzegi, najczęściej wykonane z tego samego rodzaju drewna, z jedną, wysuwaną szufladą (jak dobrze pójdzie, bo może być też tak, że stolik nocny stanowi w miarę równy prostokąt). Czy może być coś bardziej nudnego w wyglądzie? Wątpię. Do tego ta powierzchnia, która stale się kurzy i wchłania absolutnie wszystko, co się na nią, nie daj Boże wyleje, pozostawiając ohydne, tłuste plamy lub inne, niezidentyfikowane ślady. Pierwsze pytanie, jakie pojawia się w głowie w momencie próby wyczyszczenia szafki to „Jak ja mam to domyć? Czym? Zmyć plamę, jednocześnie nie niszcząc mebla?” Później pojawia się złość i wyrzuty sumienia, jak mogliśmy kupić taki niewypał. „Następnym razem będę bardziej ostrożny w kupowaniu szafki nocnej”.

Następnym razem radziłabym zajrzeć na stronę https://berkehome.pl/. To sklep, który oferuje jedyne w swoim rodzaju, unikatowe meble sypialniane, tapicerowane, trwałą, hydrofobową powierzchnią. Dodatkowo, jeśli chodzi o same stoliki nocne, szlachetność materiałów, z których zostały wykonane  oraz dbałość o najdrobniejsze szczegóły – takie jak chociażby brak ostrych krawędzi, dzięki czemu sprawiają wrażenie jeszcze przytulniejszych – dają im niepowtarzalną wartość. Są naprawdę wyjątkowe. Nie spotkałam do tej pory tak interesujących, a jednocześnie minimalistycznych w formie szafek nocnych. Są przyjazne człowiekowi pod każdym względem, również tym praktycznym. Wykazują wysoką odporność na ścieranie, a technologia laserowa ich wykonania sprawia, że są niezwykle trwałe. Liczba rodzajów dostępnych modeli jest niemal nieograniczona – bez szuflad, z jeną, a może i z dwiema? Wybór należy do nas!

Jeśli zadajesz sobie podobne pytania, o których wyżej wspomniałam i marzysz o tym wygodnym, ładnie wyglądającym, wymarzonym stoliku nocnym, który dopełniłby wnętrze twojej sypialni, nie czekaj długo. Po prostu zajrzyj na stronę https://berkehome.pl/kategoria/bumpy i daj się ponieść emocjom zakupów!

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ