Na czym polega peeling kawitacyjny?

0
1283
peeling kawitacyjny

Zabiegi mające na celu dbanie o naszą cerę, są niezwykle ważne, ponieważ twarz jest zwykle delikatna i wymaga specjalnego traktowania w każdym indywidualnym przypadku. Peeling kawitacyjny jest polecany wszystkim, bez względu na poziom wrażliwości skóry, gdyż jest zabiegiem bezpiecznym, komfortowym i dającym świetny efekt w wyjątkowo szybkim tempie.

Czym jest zabieg peelingu kawitacyjnego?

Peelingi stosowane w domu nie są w stanie wejść na tyle głęboko w skórę, aby zapewnić kompleksowy efekt oczyszczenia i odświeżenia skóry. W przeciwieństwie do kosmetyków i sposobów używanych w domu te w salonach kosmetycznych są znacznie bardziej skuteczne, a do tego w pełni komfortowe i bezpieczne. Kawitacja to oczyszczanie skóry, które jest nieinwazyjne, dlatego też może je zastosować nawet osoba z bardzo wrażliwą cerą.

Kawitacja stosowana jest na wilgotną skórę twarzy, ponieważ polega na podwyższaniu ciśnienia wody aż do momentu, jak zmieni ona swój stan skupienia z ciekłego na gazowy. Proces ten prowadzony jest przez specjalistę obsługującego specjalną głowicę emitującą ultradźwięki odpowiedzialny za sterowanie zachowania się wody. Podczas zetknięcia ultradźwięków z powierzchnią wilgotnej skóry tworzą się mikro pęcherzyki, które właśnie pod wpływem ciśnienia rozbryzgują się, usuwając martwy, zbędny naskórek. Podczas zabiegu powstają wibracje, które stymulują krążenie i produkcję limfy. Efekty zabiegu są widoczne już po pierwszej wizycie – po usunięciu martwego naskórka, wągrów i delikatnych przebarwień skóra wygląda znacznie bardziej promiennie i zdrowo. Odżywiona, oczyszczona i gładka stanowi też świetny podkład pod inne, bardziej skomplikowane zabiegi, z których korzystają klienci.

Komu polecany jest zabieg kawitacji?

Bezpieczny zabieg peelingu kawitacyjnego (np. w  https://jadoreinstytut.com/warszawa/peeling-kawitacyjny/będzie dobry właściwie dla wszystkich, ale w szczególności poleca się go osobom:

• z pierwszymi oznakami starzenia się skóry,
• z obniżoną produkcją elastyny i kolagenu,
• z nadmiarem łoju i gromadzących się na skórze bakterii,
• z przebarwieniami,
• z suchą skórą.

Zabieg kawitacji daje skórze ukojenie, które warto fundować cerze regularnie, przynajmniej raz na dwa, trzy miesiące. Dzięki temu nie będzie ona miała czasu na zmęczenie i przesuszenie, które wpływa bardzo niekorzystnie na nasz wygląd. Warto zainwestować w dobrą pielęgnację, aby czuć się w swojej skórze jak najlepiej.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ