Mocne paznokcie najlepsze suplementy

0
1381
suplementy na paznokcie
fot. pexels.com

Mocne i zdrowe paznokcie to coś o czym marzy każda kobieta. Dobrze odżywione oraz pięknie wyglądające są ozdobą naszych dłoni. Chcąc zadbać o swoje paznokcie należy przyjmować odpowiednie witaminy oraz suplementy, które przyczynią się do ich pięknego wyglądu. Jakie suplementy należy przyjmować? Sprawdź!

Zobacz też: https://www.uroda.info.pl/najlepsze-leki-na-mocne-paznokcie/

Naturalne dobra

W naturze kryje się wiele dobroczynnych składników, które mogą wzmocnić nasze włosy oraz paznokcie!  Przyjmowanie takich dób natury nie musi kończyć się również na tabletek, ale można sobie przyrządzać z nich napar albo zjadać je w innej postaci.

Jednym z ziół, które warto spożywać, aby wzmocnić swoje paznokcie i zadbać o ich piękny wygląd jest skrzyp polny. Skrzyp nie tylko działa na paznokcie, ale również i na włosy, które stają się lepiej odżywione, wzmocnione, a także mają zdrowy i piękny wygląd.

Pokrzywa również podkreśli wygląd naszych włosów i paznokci. A pokrzywę, jak sama wiesz, nie trudno znaleźć na każdej łące! Można z niej zrobić napar ziołowy i pić albo kupić gotową w tabletkach.

Suplementy

Chcąc zadbać o kondycję naszych paznokci możemy również przyjmować odpowiednie suplementy, które wpłyną na ich twardość, wygląd oraz odcień. Takie suplementy dostaniemy w drogerii albo w aptece i ich spożywanie jest zależne od tego co jest napisane w ulotce.

Suplementy na zdrowe paznokcie i włosy mają również w swoim składzie mix ziół, które poprawiają ich wygląd oraz stan. Wystarczy ich poszukać na sklepowej półce i sprawdzić. Jednym z nich jest np.: skrzypovita, która zawiera w swoim składzie właśnie wyżej wymieniony skrzyp polny.

Jednym z najlepszych suplementów jest ten marki Swanson na paznokcie włosy oraz skórę. Posiada on w swoim składzie również skrzyp polny, ale również krzem i wiele innych składników, które pozytywnie wpłyną na nasz wygląd.

Przeczytaj też: http://tuts.pl/jak-wyleczyc-sie-z-tradziku/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ