Lovi – producent butelek i smoczków

0
1528

Lovi to marka, która produkuje najlepsze, przebadane akcesoria dla najmłodszych dzieci. Pozytywne opinie lekarzy oraz certyfikaty świadczą o wysokiej jakości i gwarantują bezpieczeństwo użytkowania. Produkty firmy Lovi można podzielić na te przeznaczone dla mam oraz na te dedykowane maluchom.

Mamy mogą się cieszyć wysoką funkcjonalnością laktatora i wkładek laktacyjnych. Są to produkty niezbędne w trakcie laktacji. Laktator pomaga odciągać mleko, dzięki czemu mama może wyjść z domu i powierzyć karmienie komuś innemu. Urządzenie to jest też przydatne do rozkręcenia laktacji. Wkładki natomiast chronią przed pobrudzeniem ubrań przez wyciekające mleko. To bardzo użyteczne produkty już od pierwszego dnia narodzin dziecka.

Dzieci mogą się cieszyć szerokim wyborem smoczków oraz butelek. Ciekawe grafiki i zdobienia produktów sprawiają, że podobają się one i maluchom, i dorosłym. Pastelowe i żywe kolory kuszą swoją atrakcyjnością. Smoczki dedykowane są do odpowiednich grup wiekowych i zaprojektowane zostały tak, żeby służyły niemowlakowi jak najlepiej. Lovi proponuje akcesoria w postaci łańcuszków do smoczków, które zapobiegają zagubieniu oraz pojemniki, które ułatwiają higieniczne przechowywanie. Butelki są wygodne do trzymania, mają skalę i zakrętki. Sprawdzają się zarówno do pokarmu mamy, jak i mleka modyfikowanego. Mają róże pojemności, które odpowiadają potrzebom maluchów w różnym wieku. Smoczki są wymienne i nie powodują wad zgryzu. Dla starszych dzieci dostępne są kubki niekapki i kubki 360 stopni. Lovi odpowiada na potrzeby rodziców i projektuje wyroby, które doskonale sprawdzają się w pierwszych miesiącach życia.

smoczki lovi

Produkty marki to gadżety najwyższej klasy. Właśnie dlatego tak wielu rodziców wybiera Lovi – akcesoria dla dzieci są bezpieczne, przyjemne w użytkowaniu i atrakcyjne wizualnie. Wiele z nich znaleźć można na stronie: askot.pl/

smoczek lovi

Lovi dedykowane jest mamom, które chcą dla swoich dzieci zakupić jak najlepsze smoczki i butelki w atrakcyjnej cenie.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ