Antyperspiranty w sprayu od L’Oréal

0
2268
Antyperspiranty w sprayu od L’Oréal

W drogeriach, sklepach i aptekach dostępnych jest wiele różnych preparatów do walki z potem. Niewątpliwie godnym uwagi jest L’Oréal antyperspirant. Nowoczesna technologia zapewnia uczucie świeżości przez wiele godzin.

Wybór odpowiedniego dezodorantu czy antyperspirantu wbrew pozorom wcale nie jest taki prosty. Na rynku znajduje się mnóstwo preparatów, których producenci obiecują naprawdę wiele. Niestety nie wszystko jest zgodne z prawdą. Kupując oferowany przez L’Oréal antyperspirant, możesz być pewien, że zdecydowałeś się na to, co najlepsze.

L’Oréal – antyperspirant prawdziwych mężczyzn

Każdy stworzony przez markę L’Oréal antyperspirant zawiera unikalną technologię, skuteczną w walce z potem. Szczególnie godna uwagi jest najnowsza seria kosmetyków Men Expert przygotowana z myślą o naprawdę wymagających mężczyznach, którzy wiedzą, czego chcą. Wzbogacone formuły dezodorantów i antyperspirantów sprawdzają się nawet w najbardziej niespodziewanych i ekstremalnych warunkach. Szybko zwalczają problem mokrych plam pod pachami i zapewniają wielogodzinny komfort. Eksperci L’Oréal, którzy opracowali kosmetyki, zawarli w nich substancje aktywne zapewniające jeszcze skuteczniejszą ochronę niezależnie od sytuacji.

Co wybrać?

Marka L’Oréal oferuje kilka różnych antyperspirantów przeznaczonych dla panów o różnym temperamencie i trybie życia. Wiadomo – czego innego potrzebujemy do wielogodzinnej, stresującej pracy za biurkiem, a czego innego do uprawiania sportu. Sięgając po jeden z proponowanych przez L’Oréal antyperspirant, warto zapoznać się z jego działaniem, by móc wybrać najbardziej odpowiedni kosmetyk.

Carbon Protect – dla tych, którzy chcą mieć wszystko

Panowie, którzy chcą mieć kosmetyk łączący wiele różnych funkcji, powinni sięgnąć po antyperspirant L’Oréal Carbon Protect. Preparat został wzbogacony o aktywny węgiel. Jego doskonałe działanie pochłaniające świetnie zapobiega poceniu się, a także przykremu zapachowi oraz białym i żółtym śladom na ubraniach. Do tego kosmetyk działa długo, bo aż 48 godzin.

Cool Power dla doskonałego orzeźwienia

Uderzenia gorąca, stresujące sytuacje, intensywne ćwiczenia – w tym przypadku sprawdzi się antyperspirant L’Oréal Cool Power. Wyróżnia się spośród innych kosmetyków tym, że chłodzi przez wiele godzin, więc jest idealny, gdy np. nagle bardzo się zdenerwujemy. Wszystko dzięki ultraświeżym cząsteczkom. Ten niezwykły, opracowany przez ekspertów składnik uaktywnia się, gdy tylko podniesie się temperatura naszego ciała. Wówczas mikrocząsteczki natychmiast wychwytują pojawiający się na skórze pod pachami pot i zwalczają nieprzyjemny zapach. Orzeźwienie i wielogodzinną świeżość gwarantuje mentol, który także znajdziemy w składzie kosmetyku.

Koniec z plamami po antyperspirancie

Większość preparatów skutecznych w walce z potem ma jedną wadę – bardzo brudzą ubrania. Na jasnych koszulach pozostają trudne do usunięcia żółte plamy. Z kolei na ciemnych ubraniach pojawia się biały osad, który także nie wygląda zbyt estetycznie. Antyperspirant L’Oréal z serii Shirt Protect zawiera aż cztery nowoczesne i unikalne technologie. Nie tylko gwarantuje brak żółtych i białych plam, redukuje pocenie się, ale też zapobiega sztywnieniu materiału, które wielokrotnie spowodowane jest pozostałościami kosmetyku na ubraniach. Działa przez dwie doby non stop – to kolejna jego zaleta.

Spec od wysokich temperatur

Ten kosmetyk został przetestowany w ekstremalnych warunkach i temperaturach sięgających 45 stopni. Podoła więc i oczekiwaniom tych najbardziej wymagających mężczyzn. Chodzi o oczywiście o antyperspirant L’Oréal – Thermic Resist. Kosmetyk doskonale chroni przed falami gorąca, które są następstwem aktywnych ćwiczeń, bardzo nerwowymi sytuacjami czy niespodziewanymi zmianami temperatury.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ