Lanqier – cudze chwalicie, gdy swego nie znacie

0
1500

Polska to wspaniały kraj, z bogatą kulturą i przede wszystkim produktami, które nie odbiegają od światowych projektantów i najpopularniejszych producentów – wystarczy jedynie poszukać, ponieważ problem leży w tym, że nie są oni tak popularni, jak Gucci, Versace, czy chociażby Hilfiger. Buty Lanqier to doskonały przykład, ponieważ wielu czytelników prawdopodobnie nie słyszało nigdy na temat firmy, chociaż patrząc na ich produkty, możemy mieć wrażenie, że zostały one sprowadzone m.in. z takich krajów jak Włochy i charakteryzują się ogromną popularnością – otóż jak bardzo można się pomylić, chociaż jakość włoskiego obuwia, pozostała w tym wypadku zachowana.

Buty Lanqier charakteryzują się nie tylko eleganckim wyglądem i ładnym projektem, ale również oferują precyzyjne wykonanie z doborem materiałów, które plasują się na najwyższych półkach! Śmiało można powiedzieć, że jeśli ktoś szuka profesjonalnie wykonanego obuwia, to trafił doskonale.

Coś więcej na temat firmy

Skoro wiadomo już, że buty Lanqier to jakość sama w sobie, warto powiedzieć coś na temat firmy, ponieważ w dalszym ciągu nie wiadomo, co posiada ona w swoim asortymencie i skąd się wywodzi. Historia Lanqier zaczyna się w Gorzowie w roku 1989, gdy założono HBH. W roku 1999 stali się oni głównym przedstawicielem marki Mustang Shoes, a ponad 12 lat temu, postanowili spróbować swoich sił z flagowym produktem – chodzi oczywiście o buty Lanqier. Skoro mogli oni uczyć się od najlepszych, nie ma nic dziwnego w tym, że również mogą zapisać się do kategorii z najlepszymi producentami obuwia.

W ofercie można znaleźć zarówno modele obuwia skierowane w stronę mężczyzn, jak i eleganckich kobiet. Oczywiście są to buty eleganckie, które można założyć z okazji święta, donośnego wydarzenia, oficjalnej imprezy firmowej lub po prostu do pracy, jeśli dress code wymaga tego od użytkowników. Obuwie męskie, które skierowane jest do grupy poważny przedsiębiorców i osób zajmujących wysokie stanowiska to niezwykle problematyczny produkt, ponieważ trzeba połączyć ze sobą niezwykły wygląd, systemy poprawiające wygodę chodzenia i wielogodzinnego użytkowania, prestiżowy design i przede wszystkim wentylację.

W przypadku Pań jest o wiele łatwiej, ponieważ mogą one wybrać elegancki model z oferty letnich sandałów.

Ceny produktów może nie są najniższe na rynku, jednak wystarczy zaryzykować, by przekonać się o tym, że mamy do czynienia z najwyższą półką produktów i za sprowadzenie włoskich butów o podobnej klasie, prawdopodobnie zmuszeni byśmy byli zapłacić o wiele więcej niż za buty Lanqier.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ