Kręgosłup a ćwiczenia

0
1614

Jeśli dopiero zaczynasz pracować, spróbuj użyć tylko ciężaru własnych ramion lub ciała, lub począwszy od 3 do 5 funtów hantle. Będziesz mógł zwiększyć, kiedy zdobędziesz siłę w ramionach i tylnych mięśniach. Jeśli nie możesz zwiększyć wagi, to w porządku. Ważną rzeczą jest zapewnienie małego oporu twojemu ruchowi.

Poprawna postawa jest ważną częścią wszystkich tych ćwiczeń. Niewłaściwe treningi na plecach mogą prowadzić do obrażeń, lub nieprawidłowego funkcjonowania mięśni. W szczególności mięśnie pleców mogą być wrażliwe na urazy, więc musisz być ostrożny.

W przypadku ćwiczeń łagodzących, należy zachować łopatki. To wyodrębnia lata, aby pomóc im osiągnąć szczytowy skurcz mięśni. Dodanie pracy zębów do brzegu i zapobieganie odkształceniom w ramieniu.
Jeśli czujesz ból podczas wykonywania tych ćwiczeń, przestań. Twoje plecy mogą być bardzo wrażliwe, a bolesne zejście może dać inne problemy.

Ciężar i opór są ważne, ale tak samo ważne jest Twoje bezpieczeństwo. Zacznij od ciężarków, które możesz obsługiwać i powoli pracuj nad drogą do cięższych rozmiarów. Jeśli stwierdzisz, że po prostu nie możesz coś podnieść, przestań próbować. Nadmierne obciążenie mięśni jest dobrym sposobem na zranienie siebie.

www.umalgosi.pl

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ