Jak spalić tłuszcz z brzucha?

0
2038

Spalanie tłuszczu z brzucha – sprawdzone metody

U mężczyzn umięśniony i estetycznie wyglądający brzuch jest najczęściej wizytówką sylwetki i wyznaczeniem bardzo dobrej formy fizycznej. Wiele osób nie zwraca większej uwagi na swoją budowę i często nieco powiększona oponka staje się obiektem żartów i nie jest dla nas w żaden sposób problematyczna. Określenie mięsień piwny niekoniecznie oznacza nadmierne spożywanie popularnego rodzaju alkoholu, choć często nie jest to czynnik obojętny. Jednak pamiętajmy, że tak naprawdę jest to nadmiar tkanki tłuszczowej gromadzący się w tym konkretnym miejscu który po pewnym czasie może mieć również liczne konsekwencje zdrowotne.

Pogorszenie funkcjonowania narządów wewnętrznych

Jeśli nadmiar tkanki tłuszczowej gromadzi się przede wszystkim w rejonach brzusznych powinno to stanowić dla nas niepokojący sygnał by zadbać o Swoje zdrowie. O ile np. tłuszcz w okolicach kończyn ma jedynie konsekwencje estetyczne to w przypadku otyłości brzusznej sytuacja jest o wiele bardziej poważna. Co ciekawe to właśnie mężczyźni są o wiele bardziej podatni na ten rodzaj otyłości od kobiet, wynika to przede wszystkich w różnic w budowie oraz uwarunkowań genetycznych. Kobiety zmagają się głównie z tkanką tłuszczową w dolnej części ciała oraz tzw. cellulitem. Otyłość brzuszna może prowadzić do zwiększonej ilości tkanki tłuszczowej na narządach wewnętrznych takich jak wątroba oraz trzustka które wykonują bardzo intensywną pracę.

Alkohol nie jest jedyną przyczyną

Zagrożeniem dla nadmiernego rozrostu tkanki tłuszczowej na brzuchu jest bardzo wiele czynników, jak sama nazwa wskazuje alkohol również jest jednym z nich. Jednak „mięsień piwny” nie zawsze jest efektem popularnego napoju, ponieważ spożywając go w rozsądnych ilościach oraz z umiarkowaną intensywnością nie oznacza sporego brzuszka. Problemem jest natomiast sytuacja jeśli alkohol jest częścią niezdrowego stylu życia i odżywiania, które sprzyja nabieraniu dodatkowych kilogramów. Piwo bardzo często kojarzy nam się z wygodną kanapą lub fotelem oraz wysoce przetworzoną żywnością. Taki zestaw jak najbardziej w krótkim czasie jest w stanie mocno popsuć nasze zdrowie oraz dobrą sylwetką dlatego należy się tego mocno wystrzegać.

Redukcja tkanki tłuszczowej z okolic brzucha jest wskazana, nawet jeśli nie zależy nam na atletycznej budowie ciała to dobrym powodem jest zwrócenie uwagi na aspekt zdrowotny. Jest to trudna misja szczególnie dla osób nieaktywnych fizycznie dla których sportowy tryb życia nigdy nie był atrakcyjny, jednak pamiętajmy że każdy może osiągnąć sukces. Otyłość brzuszna to duże wyzwanie jednak przy pomocny aktywności fizycznej i zdrowego odżywiania każdy z nas może obniżyć jej zawartość i z pewnością poczuć się lepiej psychicznie oraz fizycznie.

Johimbina – skuteczny spalacz tłuszczu brzusznego

Przeglądając rynek spalaczy tłuszczu możemy spotkać się z setkami różnego rodzaju substancji o określonych właściwościach. Oczywiście, nie wszystko co istnieje na rynku realnie działa na utratę kilogramów, jednak z całą pewnością możemy wybrać pewną grupę środków wartych bliższego zainteresowania. Możemy zaliczyć do nich alkaloid Johimbinę która zyskuje uznanie i bardzo dużą popularność, jednak czy słusznie ?

Środek ten został wielokrotnie już testowany i większość badań potwierdza Jego skuteczność w zakresie redukcji słabo ukrwionej tkanki tłuszczowej białej. Z tego właśnie względu posiada liczne grono zwolenników które opiera na nim swoją redukcję. Nie dla każdego jest to jednak najlepsza droga, ponieważ wiele osób jest bardzo wrażliwych na działanie Johimbiny i odczuwa niektóre z możliwych skutków ubocznych.

Naturalnie rośliny które są źródłem johimbiny występują na kontynentach Afrykańskim oraz Azjatyckim i to właśnie z nich pozyskujemy ten alkaloid gdyż są Jego naturalnymi źródłami. W handlu jednak większość produktów na rynku dostarcza nam ten związek w formie chlorowodorku, dzięki temu otrzymujemy produkt oczyszczony, wolny całkowicie od składników negatywnie wpływający na układ nerwowy i aparat ruchu.

Najważniejszą funkcją dla jakiej stosujemy johimbinę jest redukcja tkanki tłuszczowej, na co istnieje wiele referencji. Bardzo ważną rolę odgrywa tutaj noradrenalina której stężenie wzrasta wielokrotnie po zastosowaniu suplementów zawierających johimbinę. Przekłada się to na spadek masy ciała oraz co najważniejsze obniżenie poziomu tkanki tłuszczowej w newralgicznych częściach naszego ciała, gdzie jak wiadomo redukcja przebiega najbardziej opornie. Pozwala to również na wykorzystywanie tkanki tłuszczowej jako podstawowe źródło energii przez długi czas.

Aby cieszyć się z efektywności tej substancji należy stosować około 5mg dziennie, co jest dawką bezpieczną i optymalną dla większości. Osoby mocno zaawansowane mogą zwiększyć dawkę po określeniu własnej tolerancji na ten środek. Warto jednak pamiętać by przede wszystkim zachowywać odpowiedni odstęp od węglowodanów, gdyż zbyt duży skok insuliny może hamować jej działanie. Ostrożnie również należy podchodzić do łączenia z kofeiną i również w tym przypadku zaczynać od małych dawek.

Johimbina jest środkiem którego nie powinny stosować osoby przyjmujące leki przeciwdepresyjne, przeciwpadaczkowe oraz wpływające na pracę serca i układu krążenia. Jest to także afrodyzjak oraz booster libido który doskonale poprawia ukrwienie narządów płciowych co jest bardzo korzystne dla kobiet i mężczyzn w okresie suplementacji. Pamiętajmy również, aby nie stosować Johimbiny jeśli poziom naszej tkanki tłuszczowej jest bardzo wysoki, ponieważ ludzie otyli nie wykorzystują w pełni potencjału tego alkaloidu i znacznie prostszymi i w pełni bezpiecznymi metodami mogą osiągnąć niemal identyczny efekt. Yohimbina może prowadzić do podniesienia ciśnienia tętniczego, szczególnie jeśli w jednej porcji łączymy ją ze stymulantami np. kofeiną. Decyzja o jej włączeniu do suplementacji powinna więc być poprzedzona analizą naszego stanu zdrowia.

Na rynku jest wiele sklepów oferujących spalacze tłuszczu, równie dużo jest podróbek. Dlatego też warto wybierać sklepy ze spalaczami tłuszczu o uznanej renomie jak chociażby Best Body, która w ofercie ma wysokiej jakości johimbinę oraz inne spalacze tłuszczu brzusznego w tym kultowy Alphaburn firmy Evolab
http://www.bestbody.com.pl/spalacze-tluszczu-c-41.html

[Głosów:4    Średnia:4.5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ