Czeska porcelana – wyjątkowy prezent dla koneserów

0
3407
Czeska porcelana – wyjątkowy prezent dla koneserów

Porcelana z Czech to od wielu lat synonim przedmiotów najwyżej jakości. Niepowtarzalne, przepiękne wzornictwo idzie w parze z niezwykle starannym wykonaniem. Czeska porcelana to łakomy kąsek dla koneserów i zawsze sprawdzony pomysł na prezent.

Produkcja porcelany w Czechach ma długą tradycją. Piękne serwisy zachwycały klientów na całym świecie już w osiemnastym wieku. W szczytowym okresie popularności działało tam aż kilkadziesiąt fabryk porcelany. Porcelana z Czech była i jest szczególnie lubiana w Japonii, Rosji, USA, a także Korei Południowej. Liczne grono zwolenników ma również w naszym kraju. Nic dziwnego. Projekty te zachwycają indywidualnych klientów i zdobywają nagrody na najbardziej prestiżowych, międzynarodowych targach wzornictwa.

Porcelana z Czech – prezent z klasą na wyjątkową okazję

Porcelana z Czech w kolorze jasnoróżowym jest przeznaczona dla najbardziej wymagających odbiorców. Produkcja porcelany w Czechach, a zwłaszcza najstarsza i uznawana za najlepszą manufaktura Royal Dux Bohemia słynie z wyrobu porcelanowych figurek. Są one dostępne w różnych stylach i w szerokim zakresie tematycznym. Znajdziemy tu zarówno piękne motywy zwierzęce, akty, figurki religijne, dla dzieci oraz tzw. projekty w stylu „brukselskim”. Mają one określoną wartość kolekcjonerską i mogą występować w grupach lub pojedynczo. Równie interesująco prezentują się przedmioty użytkowe i dekoracyjne z czeskiej porcelany: wazony, zegary, puzderka, a także kubki.

Duży wybór porcelany z Czech można znaleźć na stronie Porczela.pl. Warto sobie ten adres zanotować, bo niełatwo o gustowny prezent z klasą, który wyróżnia się estetyką i formą. Kupując tutaj można mieć tez pewność, że kupujemy autentyczne wyroby. Figurki z czeskiej porcelany mają znany znak autentyczności i oryginalności, czyli różowy trójkąt porcelanowy z logo firmy, który jest przymocowany na stałe podczas wypalania. Taki prezent spodoba się zarówno panom, jak i paniom i z pewnością znajdzie swoje miejsce w niejednym wnętrzu.

[Głosów:3    Średnia:3.3/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ