Jak bardzo smartfon może ułatwić życie?

0
2272
Jak bardzo smartfon może ułatwić życie?

Jesteś nowym użytkownikiem urządzenia z androidem i jeszcze do końca nie wiesz na co je stać? W dzisiejszym artykule postanowiliśmy dokładnie przyjrzeć się wybranym aplikacjom, których głównym zadaniem jest ułatwianie ludziom życia. Bez względu na to, czy smartfon z androidem posiadasz od godziny czy też masz go od lat, przeczytaj poniższy artykuł by dowiedzieć się, które darmowe aplikacje są warte Twojej uwagi.

Wybraliśmy top 3 naszym zdaniem najciekawszych aplikacji na smartfona z androidem:

Google Keep

Miałeś może sytuację, że wpadł Ci do głowy pewien pomysł ale zdążyłeś o nim zapomnieć zanim znalazłeś kartkę i długopis by go zapisać? W takiej sytuacji niezastąpiona okaże się aplikacja o nazwie Google Keep. Zanotuj w krótką chwilę co właśnie przyszło Ci do głowy i wróć tego w wybranym przez siebie momencie. Możesz stworzyć notatkę tradycyjną, głosową lub w postaci zdjęcia. Zaraz po jej utworzeniu będziesz miał do niej dostęp także z innych urządzeń elektronicznych.

Chrome

Nie tylko warto, lecz również trzeba mieć na swoim telefonie szybką przeglądarkę internetową, która umożliwi nam dostęp do sieci w dowolnie wybranym momencie. Ogromną zaletą posiadania przeglądarki Chrome jest fakt, że kiedy się do niej zalogujesz, wszystkie ustawienia automatycznie zsynchronizują się z Twoim prywatnym komputerem, dzięki czemu będziesz miał swobodnych dostęp do wszystkich do tej pory zgromadzonych danych.

Dropbox

Słyszałeś już o Dropbox – aplikacji, która pozwala zapisywać zdjęcia, wideo i dokumenty, czyli jednym słowem wszystkie posiadane pliki w chmurze? Po zainstalowaniu aplikacji na smartfonie wszystkie wcześniej zapisane na innym urządzeniu pliki znajdą się i na nim. Dzięki aplikacji Dropbox możesz mieć zawsze przy sobie pliki, które są dla Ciebie najważniejsze.

Wystarczy sekunda by stracić wszystko

Nałogowe korzystanie z aplikacji sprawia, że nasz smartfon praktycznie przez cały czas może być narażony na liczne uszkodzenia. Dosłownie w jedną krótką chwilę możesz stracić wszystko to, co do tej pory zapisałeś na urządzeniu. Jak ochronić posiadane dane i jednocześnie nie wydawać majątku na naprawę zepsutego smartfona?

Wystarczy, że zaraz po zakupie nowego telefonu zatroszczysz się także o ubezpieczenie dla niego. Korzystna polisa, taka jak https://www.gadget-cover.com/mobile-phone-insurance, zagwarantuje wypłatę środków potrzebnych na naprawę skutków m.in. upadku z wysokości czy braku wodoodporności Twojego smartfona.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ