Cybex Balios S – najpopularniejszy model wózków 2w1

0
947
Cybex Balios S

W konstrukcji i wyposażeniu wózka wykorzystano wiele ciekawych i przydatnych rozwiązań, które czynią go niezwykle funkcjonalnym. Oto niektóre z nich:

Gondola

Łatwość transportu. Podłużna gondola składa się na płasko. Jest to przydatna opcja, gdy w bagażniku brakuje miejsca, na co dzień jednak wystarczy złożyć budkę i schować gondolę do bagażnika. Przenoszenie ułatwia uchwyt na szczycie budki. Wpinanie i wypinanie jest bardzo proste, a dzięki niewielkiej wadze gondolę łatwo i wygodnie się przenosi.

Dobre zabezpieczenie dla dziecka. Miękki materacyk zapewnia dziecku wygodę. Osłonka na nóżki chroni przed zimnem i deszczem. Regulowana budka pozwala dobrze zasłonić dziecko przed wiatrem, deszczem, czy słońcem – w tym ostatnim pomaga też dodatkowy daszek przeciwsłoneczny. Zamieszczony pod materiałem budki obszerny panel z przewiewnej siatki daje możliwość stworzenia dodatkowego przewiewu w upalne dni.

Spacerówka

Spacerówka Cybex Balios S Lux ma wiele zalet, a do najważniejszych należą:

Możliwość zamontowania siedziska zarówno przodem jak i tyłem do kierunku jazdy, by dopasować go do potrzeb dziecka w danym momencie. Niezależnie od tego,czy siedzisko jest wpięte przodem czy tyłem, spacerówkę można wygodnie złożyć razem z siedziskiem i schować ją w bagażniku.

Dzięki temu, że siedzisko umieszczone jest na odpowiedniej wysokości, spacerówka może pełnić funkcję krzesełka do karmienia. To opcja która bardzo przydaje się na wypady do kawiarni, restauracji, czy wakacyjne wyjazdy.

Stelaż i koła

Rama wózka jest lekka: dzięki temu wózek łatwo jest prowadzić, nawet gdy dziecko podrośnie i nabierze wagi, wygodnie się ją też składa i przenosi. Tylne koła bez problemu można wypiąć – co jeszcze bardziej ułatwia chowanie wózka w bagażniku. Przednie koła można zablokować do jazdy na wprost. Wszystkie koła są bieżnikowane i bezobsługowe.

Składanie ramy jest proste, a wszystkie mechanizmy umieszczone są w rączce – są wygodne i łatwo dostępne. Z boku ramy zamontowano blokadę zapobiegającą niekontrolowanemu złożeniu wózka.

Lekki i zwrotny wózek Cybex Balios S Lux łatwo się prowadzi na każdej nawierzchni.

Fotelik samochodowy

Mocowanie fotelika na stelażu wózka możliwe jest dzięki dodatkowym adapterom łączącym. Ułatwiają one wpinanie i wypinanie wózka i chronią nosidełko przed niebezpiecznym wychyleniem. Gdy dziecko zaśnie w samochodzie, nie trzeba go po dotarciu do celu podróży przekładać do gondoli, wystarczy zamontować fotelik na stelażu. Świetne rozwiązanie na wypad na zakupy czy wizytę u lekarza.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ