Włosy brąz z refleksami

0
1359
Włosy brąz z refleksami

Kolor włosów możemy dobrać według własnego gustu przy pomocy koloryzacji. W dzisiejszych czasach mamy bezpieczne dla stanu i kondycji włosów sposoby nie tylko na przyciemnienie kolory, ale również rozjaśnienie. Farbowanie włosów przez profesjonalistę przy użyciu wysokiej jakości preparatów, może nam zapewnić nie tylko trwały kolor, ale również odżywienie podczas zabiegu. Jak to możliwe? Producenci farb odchodzą już od sztucznych składników, takich jak SLS, parabeny czy amoniak, a zastępują je naturalnymi olejkami i wyciągami z ziół. Dzięki temu nie musimy się martwić, że nasze włosy zostaną zniszczone.

Rodzaje stylizacji farbowanych

Od kilku sezonów niezwykle modne są rozjaśnione włosy, czy to tylko końcówki, czy też w postaci refleksów. Uzyskanie takiego efektu okazuje się, że jest znacznie łatwiejsze w przypadku włosów farbowanych, niż w przypadku włosów naturalnych. Naturalnie brązowe włosy może być trudno pofarbować na jasny odcień, dlatego należy uzbroić się w cierpliwość i rozjaśniać drobne kosmyki włosów odcień po odcieniu przy każdym farbowaniu. Dzięki temu uzyskamy naturalnie wyglądające blond refleksy. Zupełnie inaczej sytuacja wygląda, kiedy włosy są farbowane.

Jak uzyskać włosy brąz z refleksami?

Jeśli nasze włosy są już po kilku czy kilkunastu koloryzacjach, piękne refleksy zapewni nam tylko i wyłącznie rozjaśnianie. Zabieg można wykonać samemu lub u profesjonalisty. Zalecane jest to trugie, ponieważ, aby uzyskać włosy brąz z refleksami, należy rozjaśniać bardzo drobne pasemka, co może być bardzo trudne, kiedy chcemy zrobić to samemu. Jak powinna wyglądać dekoloryzacja? Pierwszym krokiem będzie pokrycie odrostów farbą, jaką stosowaliśmy do tej pory. Następnie fryzjer wydziela drobne pasemka, układa je na folii aluminiowej, nakłada rozjaśniacz i zawija włosy w folię. Robi w ten sposób z kolejnymi pasmami, a te, które zostaną luzem, farbuje na brąz, tak jak zawsze. Kiedy upłynie odpowiednio dużo czasu, farba i rozjaśniacz są zmywane. Bardzo często zdarza się tak, że na pasemka musi być nałożona farba, która ochłodzi nieco żółtawy odcień po dekoloryzacji i da efekt naturalnych refleksów.

http://www.takeitizzy.pl/

[Głosów:1    Średnia:3/5]
PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułFryzura do twarzy
Następny artykułNajlepsze fryzury męskie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ