W Orange Flex studenci zgarniają bonusowe GB internetu

0
357
W Orange Flex studenci zgarniają bonusowe GB internetu

Studiujesz? Szukasz oferty sporej paczki internetu, która wystarczy zarówno do nauki, jak i do zabawy? Internet dla studenta w Orange Flex to 1 zł za pierwszy miesiąc dla osób dołączających do Flexa i 250 GB dodatkowego internetu dla wszystkich studentów. Sprawdź, dlaczego warto korzystać z internetu dla studentów we Flexie!

Internet dla studenta w Orange Flex – dlaczego warto?

W Orange Flex jest elastycznie, czyli tak, jak woli większość studentów – bez zobowiązujących umów, papierologii i odwiedzania salonu stacjonarnego. Wszystko załatwisz szybko i sprawnie w aplikacji. We Flexie masz darmowe rozmowy, SMS-y, MMS-y i nielimitowany dostęp do social mediów – korzystasz, ile chcesz, a Twój pakiet GB nie maleje, dzięki czemu możesz być zawsze w kontakcie z bliskimi. Dostajesz też dodatkową kartę eSIM, którą możesz w kilka chwil zainstalować na smartfonie i korzystać z dwóch numerów telefonu na jednym urządzeniu. Na studentów we Flexie czekają specjalne zniżki i oferty, poznaj je!

  • 1 zł za pierwszy miesiąc. Wpisz kod FLEX przed realizacją płatności, by zyskać dużą zniżkę na pierwszy miesiąc i zapłacić jedynie 1 zł. To oferta dla nowych klientów dołączających do Flexa.
  • Dodatkowe 250 GB internetu. Wystarczy, że potwierdzisz swój status studenta, by zyskać ekstra paczkę dodatkowych 250 GB internetu za darmo.

We Flexie możesz też korzystać z licznych promocji stałych dla wszystkich Flexowiczy – to m.in. Polecaj i Zarabiaj czy Dzielnie się gigabajtami ze znajomymi, którzy też są we Flexie. Poznaj ofertę Orange Flex dla studenta – https://flex.orange.pl/oferta/flex-dla-studenta i ciesz się benefitami! Orange Flex. Nas to nie dziwi!

Internet dla studentów we Flexie – jak skorzystać z promocji?

Jak dołączyć do Flexa i korzystać z dużej paczki internetu? To proste! Sprawdź te kilka kroków.

Aby dołączyć do Orange Flex i cieszyć się pierwszym miesiącem za 1 zł wystarczy, że pobierzesz aplikację Orange Flex, a przed wyborem metody płatności za Plan, podasz kod „FLEX”. I gotowe! Teraz masz pierwszy miesiąc we Flexie ze wszystkimi funkcjonalnościami za 1 zł. Proste, prawda? Orange Flex. Nas to nie dziwi. Tak jak sieć w aplikacji!

Jak dostać 250 GB darmowego internetu dla studentów?

  1. Włącz na smartfonie aplikację Flexa i wybierz zakładkę ‘’Odkryj’’ – znajdziesz w niej wszystkie niezbędne informacje dotyczące studenckich promek.
  2. Uzupełnij formularz i prześlij go.
  3. Zespół Flexa sprawnie zweryfikuje Twoje zgłoszenie i da Ci znać. Gdy dostaniesz informację zwrotną, odwiedź Klub Flexa i aktywuj swój pakiet na 250 GB dodatkowego internetu. Miłego korzystania!

Studencie! Nie zwlekaj

Promocja z bonusowymi GB dla studenta będzie trwała tylko do 30 czerwca tego roku, więc warto się pośpieszyć, by z niej skorzystać.

Jeśli jednak nie zdążycie z niej skorzystać, to nic straconego. Po wakacjach powróci ona w nowej odsłonie!

Artykuł sponsorowany.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ