Urządzenia i sprzęty do kawiarni – jak zaskoczyć klientów?

0
706
Urządzenia i sprzęty do kawiarni

Kawiarnie oraz cukiernie mają zwykle kuszącą ofertę – pyszne desery, wspaniałe lody i domowe ciasta to jednak nie zawsze wystarczająca pokusa. Warto wprowadzić torty urodzinowe czy też słodkości na różne imprezy dla dzieci – hurtownia gastronomiczna to dobre miejsce na zakup takich urządzeń i akcesoriów. 

Oryginalne desery, naleśniki na słodko, a może czekoladowe fontanny lub gofry z domową bitą śmietaną? Sposobów, by przyciągnąć miłośników słodkości do swojego lokalu jest wiele. Na rynku do wyboru są różne sprzęty, urządzenia i akcesoria – wybraliśmy kilka z nich. Zobacz, co polecamy.

Zadbaj o różnorodne menu w cukierni albo kawiarni

Przede wszystkim zadbaj o menu – często w kawiarni oraz cukierni można zamówić niemal to samo, a przecież trzeba czymś przyciągnąć klientów. Postaw może na gofry i naleśniki z oryginalną oprawą, lody ręcznie tworzone zgodnie ze starą recepturą albo domowe ptysie z różnymi kremami.

Wiele lokali przygotowuje też ofertę na kinderbale i inne imprezy organizowane dla maluchów – wtedy przydadzą się m.in. czekoladowe fontanny czy naleśnikarka. Wystarczy wybrać kilka praktycznych urządzeń, które zagwarantują smaczne i oryginalne doznania. Niemal każda hurtownia gastronomiczna posiada szeroką ofertę różnych urządzeń – również takich, które pozwolą przygotować zdrowe desery. W tej roli sprawdzą się na przykład wyciskarka do soków i blender do smoothie. Poniżej znajdziesz kilka polecanych przez nas rodzajów urządzeń.

Czekoladowe fontanny

To wyjątkowo efektowne urządzenia, gdyż pozwala wywołać wrażenie na każdym dziecku, a nawet na dorosłych. To świetny gadżet na każdą imprezę dla maluchów – wiele firm cateringowych czy cukierni posiada je i wynajmuje na przyjęcia. Zwykle jest to sprzęt gastronomiczny wysokiej jakości, solidny i wydajny. Poza tym czekoladowe fontanny to sprawdzony pomysł. Można też kupić takie urządzenie na własne potrzeby – ma je w swojej ofercie niemal każda hurtownia gastronomiczna.

Maszyna do lodów

Domowe lody produkowane zgodnie z tradycyjną recepturą skuszą każdego – warto wynająć takie urządzenie na urodzinową imprezę dziecka. Zrobi wrażenie – podobnie jak czekoladowe fontanny! Lody bez sztucznych dodatków, barwników i konserwantów, mrożone jogurty lub zdrowe sorbety będą ciekawym urozmaiceniem. Do kawiarni wybierz sprzęt o dużej pojemności, łatwy w obsłudze i wydajny.

Gofrownica i naleśnikarka

Znane, ale lubiane – zarówno gofry, jak i naleśniki serwowane na słodko skuszą dzieci i dorosłych. Sprzęt gastronomiczny pozwoli też przygotować wytrawne przekąski, dobre m.in. na lunch. Warto zwrócić uwagę m.in. na moc urządzenia, wydajność, wykonanie i wyposażenie. Sprzęt starannie wykonany, z solidną obudową będzie można intensywnie eksploatować i sprawdzi się on w lokalu gastronomicznym.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ