Trening personalny i odżywianie droga do szczupłej sylwetki

0
1167

Odchudzanie to wyzwanie, wie każdy kto chociaż raz w życiu starał się zrzucić kilka zbędnych kilogramów. Najlepsze rezultaty można otrzymać łącząc zrównoważoną, dobrze zbilansowaną dietę z wysiłkiem fizycznym. Regularne ćwiczenia pomagają nie tylko zrzucić kilogramy, ale także ujędrnić wszystkie partie ciała, wyrzeźbić ładne mięśnie oraz wzmacniają serce i dotleniają organizm.
Jeśli raczej jesteśmy typem kanapowca i nie jesteśmy z ćwiczeniami za pan brat, a nasz tryb życia do tej pory nie uwzględniał wysiłku fizycznego dobrym rozwiązaniem jest zdać się na kontrolę fachowca. Trening personalny – na czym polega ? Wykwalifikowany instruktor zadba nie tylko o dokładne wykonywanie ćwiczeń i odpowiednią ilość powtórzeń, ale też o to, by podczas treningu nie stała się nam krzywda. Trening personalny jest polecany też dla osób, które w przeszłości przeszły urazy stawów lub mięśni.
Drugim dobrym rozwiązaniem jak chodzi o aktywność fizyczną są sporty walki – grupowe zajęcia dla każdego. Jaki sport walki wybrać ? Kung fu, karate lub boks ? Także kobiety coraz częściej uczestniczą w takich zajęciach. Modne są tez połączenia różnych technik sportowych oraz zajęcia w terenie. W grupie zawsze ćwiczy się raźniej.
Zrzucając kilogramy, trzeba niestety pilnować tego co jemy, dieta jest nieodłącznym elementem odchudzania. Odrzućmy słodycze, tłuste mięsa i smażone potrawy. Wybierzmy zdrowe zamienniki: wegańskie ptasie mleczko bez cukru lub ciemny chleb z niskosłodzonym dżemem jeśli mamy ochotę na coś słodkiego.

http://www.yooki.pl/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ