Tanie przesyłki kurierskie za granicę

0
7256

Ogromny rozwój międzynarodowych usług kurierskich sprawia, że Polacy coraz chętniej wysyłają i odbierają paczki zza granicy. Istnieje wiele różnych sytuacji, gdy konieczne jest nadanie przesyłki. Przykładem mogą być zwroty zakupów robionych w zagranicznych sklepach, czy też okazjonalne nadawanie paczek np. z prezentami do rodziny mieszkającej za granicą. W każym przypadku warto wiedzieć, jak tanio wysyłać przesyłki zagraniczne, ponieważ nikt nie lubi przepłacać za kuriera.

Nadanie przesyłki kurierskiej sprawdza się przede wszystkim wtedy, kiedy chcesz, by Twoja paczka dotarła do odbiorcy tak szybko, jak to jest możliwe. Np. do Niemiec standardowa paczka może dotrzeć już w ciągu 3-5 dni roboczych i podobnie będzie w przypadku innych krajów Europy Zachodniej.

Jednym z kurierów, który oferuje możliwość nadania przesyłki zagranicznej, jest firma kurierska FedEx. Ceny przesyłek zaczynają się już od 39 zł. Żeby sprawdzić dokładnie cenę konkretnej przesyłki wystarczy skorzystać z kalkulatora dostępnego na stronie https://furgonetka.pl/kalkulator/, uwzględniając kraje nadania i doręczenia. Ważną rzeczą, o której należy wiedzieć, jest fakt, że ceny nadania przesyłek zagranicznych zawsze zależą od aktualnego kursu Euro, a ten jest codziennie o północy aktualizowany w serwisie Furgonetka, więc zawsze znasz aktualną cenę nadania.

Po zarejestrowaniu na stronie Furgonetka zamówienie kuriera FedEx, czy jakiegokolwiek innego kuriera realizującego wysyłkę do wybranego przez Ciebie kraju będzie bardzo proste. W skrócie musisz tylko:

  • kliknąć w panelu klienta „Dodaj przesyłkę”;
  • określić szczegóły związane z przesyłką oraz podać dokładne dane Nadawcy i Odbiorcy;
  • wybrać kuriera, który ma przewieźć Twoją paczkę i kliknąć „Zapisz do wysłania”;
  • Na stronie „Do wysłania” zaznaczyć paczki, które chcesz aktualnie wysłać i kliknąć „Zapłać i Zamów”.

Wysyłaj paczki do wybranych krajów Europy szybko, tanio i zachowując minimum formalności. Zarejestruj się bezpłatnie na stronie Furgonetka.pl.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ