Studia na kierunku finanse i ekonomia biznesu

0
946

Mieszkasz w Trójmieście, planujesz się tam przeprowadzić i interesują Cię studia? Jesteś ścisłowcem z zacięciem matematycznym, lub po prostu interesujesz się ekonomią i prowadzeniem biznesu? Może planujesz w przyszłości założyć własną firmę? Jeżeli tak to studia na kierunku finanse i ekonomia biznesu Gdańsk w sopockiej szkole wyższej są dla Ciebie!

Na zajęciach nauczysz się tworzenia biznesplanu i zdobywania dofinansowania z Unii Europejskiej. Dowiesz się jak założyć i utrzymać swoją firmę, a także jak powinieneś ją prowadzić tak, żeby utrzymać się na rynku. Wykształcenie, które zapewniamy pozwoli CI nauczyć się dostrzegać i analizować zjawiska i trendy społeczne i ekonomiczne i wykorzystywać je w praktyce. Poznasz zagadnienia statystyczne, makro i mikro ekonomię, oraz analizę matematyczną. Nauczysz się rachunkowości i poznasz rynki inwestycyjne.

Jako absolwent finansów i ekonomii biznesu posiądziesz zdolności niezbędne do założenia własnej firmy i prowadzenia jej z sukcesem. Ponadto bez problemu znajdziesz pracę w przedsiębiorstwach, korporacjach, urzędach administracyjnych lub biurach podatkowych. Specjaliści do spraw finansów i ekonomiści biznesu są poszukiwani na rynku pracy, a zawody te oferują dobre wynagrodzenie i duże możliwości rozwoju osobistego i zawodowego.

Sopocka Szkoła Wyższa jest atrakcyjną uczelnią, której kadrę tworzą osoby posiadające zarówno wiedzę teoretyczną jak i praktyczne doświadczenie, dzięki czemu poziom kształcenia jest wysoki, a wiedza, którą nabędziesz naprawdę przyda Ci się w karierze zawodowej. Uczelnia stawia na kształcenie praktyczne i zapewnia praktyki zawodowe. Atmosfera na uczelni jest przyjacielska i bezstresowa, a budynek wyposażony w nowoczesny sprzęt. Sale, w których prowadzone są zajęcia zapewniają komfortowe warunki. Bogate życie studenckie sprawi, że poznasz młodych ludzi o podobnych zainteresowaniach i nawiążesz wiele znajomości. Złóż podanie już dziś!

Kierunek jest dofinansowany z funduszy Unii Europejskiej, po więcej informacji zajrzyj na: ssw-sopot.pl/studia-dofinansowane-z-ue/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ