Błyskawiczne doładowanie telefonu na kartę – jak doładować konto w kilka sekund?

0
1054
Błyskawiczne doładowanie telefonu na kartę

Każdy użytkownik telefonu na kartę pewnie zna to uczucie – potrzeba pilnie zadzwonić lub wysłać SMS, a środki na koncie właśnie się skończyły. Okazuje się, że nie trzeba nerwowo iść do kiosku lub do sklepu, aby kupić zdrapkę, bo konto można doładować błyskawicznie – dosłownie w kilka sekund. Jak? Za pomocą BLIK-a lub karty płatniczej. Żeby operacja była jednak w pełni bezpieczna, warto skorzystać z platformy operatora do doładowań. Omówimy to na przykładzie serwisu doładowania.orange.pl.

Doładowanie telefonu BLIK-iem lub kartą – najszybsze metody na zasilenie konta

Żeby móc doładować konto abonenckie w kilka sekund, należy zarejestrować się na platformie do doładowania konta. W przypadku doładowania.orange.pl trzeba posiadać numer zarejestrowany w sieci Orange. Można tam wybrać jedną z kilku metod płatności za doładowanie. Zdecydowana większość osób decyduje się na przelew za pośrednictwem systemu bankowego – wówczas należy zalogować się do serwisu swojego banku i zatwierdzić przelew.

Jeśli jednak użytkownikowi zależy na czasie, powinien wybrać płatność kartą lub BLIK-iem. Jak to działa?

Doładowanie konta kartą płatniczą

Przy wyborze metod płatności należy wskazać kartę płatniczą i uzupełnić jej dane. Wszystkie znajdują się na karcie, nie potrzeba do tego żadnego dokumentu. Chodzi o:

  • imię i nazwisko właściciela;
  • numer karty;
  • datę ważności karty;
  • Kod CVV2/CVC2.

Za pierwszym razem może zająć to kilka chwil, ale raz dodana karta zostaje zapamiętana na platformie i przy następnym doładowaniu można po prostu wskazać kwotę i zatwierdzić. Pieniądze trafią prosto na konto abonenta i w ciągu kilku sekund znów będzie można wykonywać połączenia.

Doładowanie konta BLIK-iem

W przypadku doładowania konta kodem BLIK, wystarczy pozyskać kod autoryzacyjny z aplikacji banku na smartfonie, a na platformie wpisać go w odpowiednią rubrykę i zaznaczyć zgodę na zapisanie tego kodu na przyszłość i zapamiętać platformę doładowującą w swojej aplikacji bankowej. Dzięki temu następne doładowania konta będą odbywały się automatycznie – wystarczy podać kwotę i zatwierdzić ją. Żadna dodatkowo autoryzacja nie będzie wymagana.

Błyskawiczne i bezpieczne – takie powinny być doładowania!

Na koniec, koniecznie trzeba podkreślić, że korzystanie z powyższych metod jest bezpieczne, tylko jeśli ma się zaufanie do platformy. Dlatego też jako przykład podajemy doładowania.orange.pl. To serwis przygotowany i zarządzany przez jednego z największych operatorów w Polsce – jest to gwarancja, że podane i zapisane tam dane, również te dotyczące metod płatności, są dobrze przechowywane i bezpieczne. Ze szczegółowymi informacjami na temat błyskawicznych metod płatności można zapoznać się pod linkiem: https://doladowania.orange.pl/site/blyskawiczne-doladowanie.

Artykuł sponsorowany.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ