Ślubuj!

0
4154

Małżeństwa nie są w modzie. To fakt. Kiedyś ślub był wręcz obowiązkiem nierozerwalnie związanym z naszymi lokalnymi tradycjami i konserwatywnym usposobieniem. Wielkie śluby i wesela z pompą – wyznaczniki czasów zamierzchłych, które znamy głównie ze zdjęć i przekazów ustnych. Dziś – w dobie galopującej technologii da się zarejestrować ślub w taki sposób, że jego wersja będzie aktualna jeszcze przez dziesiątki lat. I m.in. to gwarantuje należąca do czołówki w skali kraju firma Just Married Video zajmująca się wideofilmowaniem ślubów oraz wesel.

Oferta.

W skład oferty wchodzi film główny o długości 90min oraz dodatki w postaci kazania, pierwszego tańca oraz oczepin. Uroczystość jest obsługiwana za pomocą dwóch wysokiej jakości kamer przez doświadczonych i profesjonalnych operatorów. Proces tworzenia rozpoczyna się od podstaw –począwszy od przygotowań, a skończywszy na późnych godzinach nocnych. Materiały filmowe są podsumowane w pigułce składającej się z najważniejszych momentów w postaci wideoklipu będącego cudowną pamiątką zarówno dla młodej pary jak i dla gości. Doskonałej jakości usługa jest poparta dużym doświadczeniem obsługi ponad 700 uroczystości.

Sukcesy.

Just Married Video to firma mająca na swym koncie szereg ogromnych sukcesów. Jednym z nich jest zdobyty w 2014 roku tytuł Trendsetters w kategorii Film Ślubny – reportaż. Jest to nagroda przyznawana przez magazyn Bridelle razem z portalem ślubnym. W dziedzinie filmowania ślubów i wesel ma niesłychanie prestiżowy wymiar. Ponadto filmy JMV są notorycznie publikowane na najlepszym polskich portalu dotyczącym tej tematyki pt. Ślub na głowie. W ostatnim czasie firma została wyróżniona w portalu ABC ślubu w artykule pt. „Filmy które zachwycają – lista rekomendowanych filmowców na ślub”. Niewątpliwym sukcesem była także obsługa ślubu polskiej modelki , zdobywczyni tytułu Miss Polonia roku 2010 – Rozalii Mancewicz. Jeśli mowa o sławach z którymi współpracował JMV warto także wspomnieć o realizowaniu ślubu Jarosława Kozubka –słynnego kierowcy rajdowego.

Wnioski.

Pomimo trendu funkcjonowania na przysłowiową kocią łapę istnieje wiele osób, które ślub planuje w bliższej, lub dalszej przyszłości. Aby uczynić ten dzień wyjątkowym trzeba spełnić wiele warunków – często drobnych, co z pewnością nie należy do najłatwiejszych zadań. Jednym z nich jest właśnie realizacja filmu upamiętniającego to szczególne zdarzenie. Film obok zdjęć będzie w przyszłości jedyną pamiątką, dzięki której będzie można powrócić do radosnych chwil w obecności swoich dzieci, czy bliskich obecnych na uroczystości. Należy pamiętać, że jest to forma pamiątki nie tylko dla pary młodej, ale także dla innych osób biorących udział w tym jakże ważnym momencie dlatego nie zastanawiaj się i skorzystaj z oferty Just Married Video, aby uczynić ze swego ślubu najpiękniejsze wspomnienie. Zachęcamy do odwiedzenia strony http://www.jmvideo.pl/.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ