Samsung Q Drive – dotychczas najlepsza pralka firmy Samsung

0
1754

Koreański producent wypuścił na rynek zupełnie nową linię, która przełamuje schematy w konstrukcji pralek. Samsung Q Drive, składający się z bębna QuickDrive, to innowacyjne spojrzenie na ten podstawowy i zarazem najważniejszy element pralki. Samsung do sprawdzonych już w innych modelach rozwiązań dodał swój ostatni pomysł, tym samym powstała ich aktualnie najlepsza pralka.

QuickDrive – pierz nawet o 50% szybciej

Gdy myślimy o bębnie pralki wyobrażamy sobie jedną bryłę, bo taki standard wykonania stosowany był do tej pory. W pralce Samsung Q Drive wygląda to jednak inaczej, bęben składa się z odrębnych części – pierścienia bębna i tylnej płyty, które poruszają się niezależnie od siebie. Dzięki ruchom bębna i tylnej płyty pranie porusza się w kilku kierunkach – znanym ze standardowych pralek góra-dół, a dodatkowo przód-tył. Taki sposób konstrukcji bębna QuickDrive pozwala na szybsze pranie, które jest nie tylko skuteczne ale  jednocześnie zabezpiecza delikatne tkaniny przed zniszczeniem.

Samsung AddWash – bo nie warto rezygnować z tego, co już sprawdzone

Drzwi AddWash to bardzo wygodne rozwiązanie pozwalające na dodawanie ubrań do prania w dowolnym momencie trwania cyklu, a także na swobodne wietrzenie pralki bez konieczności otwierania dużych drzwi głównych. Dodatkowe drzwi przydają się nie tylko w awaryjnych sytuacjach, gdy nagle znajdzie się koszulka wymagająca odświeżenia, a pranie już uruchomione, ale również, gdy dbamy o nasze ubrania. Jeśli zdarza Ci się prać czasem swoje ubrania ręcznie, wiesz jak wygodnie jest je wypłukać lub wywirować w pralce, a Samsung AddWash daje właśnie tę możliwość, bez konieczności uruchamiania pralki wyłącznie na te kilka rzeczy.

Najlepsza pralka z oferty firmy Samsung

10 lat gwarancji na silnik? Samsung jest tak pewny bezawaryjnego działania swojego silnika Digital Inverter, że oferuje na niego właśnie 10 lat gwarancji. Digital Inverter to wysoka wydajność energetyczna, zminimalizowanie hałasu i bezproblemowa eksploatacja przez wiele lat, a to wszystko oczywiście w najwyższej klasie efektywności energetycznej A+++.

Niezaprzeczalną zaletą pralki Samsung Q Drive jest funkcja Smart Control, pozwalająca sterować pralką za pomocą telefonu. Należy zainstalować aplikację SmartThings, a ona będzie informowała o postępach prania – ta opcja przydaje się szczególnie, gdy chcemy skorzystać z drzwiczek Samsung AddWash i dodać ubrania w konkretnym momencie cyklu, na przykład do wirowania. Aplikacja pomoże również przy wyborze optymalnego programu prania – wystarczy w intuicyjnym menu zaznaczyć, jakie ubrania pierzemy, a właściwy program prania zostanie ustawiony przez pralkę.

W pakiecie dostajemy funkcję EcoBubble, która dzięki tworzeniu aktywnej piany, skutecznie usuwa wszystkie zabrudzenia, nawet w niskiej temperaturze. Niska temperatura prania to nie tylko oszczędność energii, ale również ochrona tkanin i kolorów. Suma możliwości i zastosowanych rozwiązań sprawia, że Samsung Q Drive to najlepsza pralka oferowana przez firmę.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ