Jak wybrać nowoczesny wózek dziecięcy?

0
1420
Jak wybrać nowoczesny wózek dziecięcy?

W świecie innowacyjnych nowinek, rodzice poszukają funkcjonalnych oraz praktycznych rozwiązań. Artykuły dziecięce są obecnie dostępne dla każdego i dopasowane do gustu rodziców. Choć zaletą jest, że dostęp do podstawowych artykułów dziecięcych jest szeroki, wadą jest dokonanie właściwego wyboru.

Najważniejszym z akcesoriów kompletowanym do wyprawki dziecięcej jest zakup odpowiedniego wózka. Największym powodzeniem cieszą się wózki wielofunkcyjne, głęboko – spacerowe. Są to wózki bardzo praktyczne, nowoczesne, które są łatwe w używaniu.

Wózek Espiro Next Avenue jest wózkiem wielofunkcyjnym, polskiego producenta. Jest to kolejna, udoskonalona wersja wózka Espiro Next Manhattan i wersji podstawowej Espiro Next. Jest to wózek dynamiczny, który jest jednym z wózków, które odznaczają się wysoką funkcjonalnością. Jest t wózek głęboko –spacerowy, do którego można dołączyć również fotelik samochodowy większości producentów.

Gondola wózka jest przestronna, kiedy dziecko podrośnie, na wysokości główki gotowa jest w każdej chwili do regulacji. Pozycja półleżąca w gondoli, okaże się przydatna podczas karmienia, oraz przyda się dziecku, gotowemu do nauki siadania. Zaletą gondoli jest to, że dzięki perforacji, znajdującej się w podłożu gondoli może być w każdym momencie wentylowana, co jest niezbędne dla noworodka i niemowlaka podczas gorących dni.

Wózek Espiro Next Avenue jest gotowy do podróży, dzięki składanej na płasko gondoli oraz składanemu stelażowi. Koła wózka są odpowiednio amortyzowane i pompowane, dzięki temu łatwo i lekko prowadzi się wózek, nawet po wymagającym terenie. Dzięki cienkim kołom wózek nowocześnie się prezentuje jest stylowy i nowoczesny.

Do zestawu wózka Avenue dołącza się kilka niezbędnych rzeczy: dwie folie przeciwdeszczowe i dwie moskitiery na gondolę i spacerówkę oraz dużą torbę. Duża, pakowna torba wyposażona jest w przewijak oraz kieszeń termoaktywną, przyda się również do przenoszenia wszelkich niezbędnych rzeczy. Do wózka dołączony jest także wygodny śpiworek Baby Shell, który umieszcza się wewnątrz gondoli, a który również pełni funkcję okrycia na nóżki dziecka do spacerówki. Wózek Espiro Next Avenue to innowacyjny wózek, dostępny w kilku atrakcyjnych kolorach.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ