Rozwiń swoją firmę z leasingiem

0
2296

Każdy właściciel firmy marzy o tym, żeby ją rozwijać. Jest to podstawowym założeniem każdego przedsiębiorcy. Narzędziem, które może w tym pomóc jest leasing. Oferują go banki oraz firmy leasingowe. Leasing to narzędzie do sfinansowania konkretnych inwestycji. Można wziąć leasing samochodowy, ale można też wziąć leasing na maszyny czy urządzenia biurowe. Ta forma finansowania jest bardzo elastyczna i przede wszystkim o wiele tańsza od kredytu firmowego. Leasing pozwala na rozwój floty samochodów czy parku maszynowego. Chcąc na poważnie zająć się zarabianiem pieniędzy trzeba móc się skoncentrować tylko na tym. Warto mieć swojego doradcę finansowego, który doradzi najlepszy leasing dopasowany do potrzeb.

Nowe samochody do firmy najlepiej wziąć w leasing

Leasing samochodowy jest najczęstszym rodzajem leasingu, na jaki przedsiębiorcy się decydują. Coraz częściej też bierze się leasing na maszyny i ciężki sprzęt. Dla firm taka forma finansowania jest bardzo korzystna. Niskie koszty leasingu samochodowego to przecież zachęta do tego, żeby w swoją firmę zainwestować. Każdy leasing jest dodatkowym kosztem obniżającym podatek dochodowy. Obniżamy swój dochód o całą kwotę wydaną właśnie na leasing. Z punktu widzenia przedsiębiorców jest to o wiele lepsze od zakupu za gotówkę i amortyzacji. Leasing samochodowy to minimum formalności w rozliczaniu się z urzędem skarbowym. Nie trzeba robić kilometrówek jak na samochody wrzucone do ewidencji środków trwałych. Co więcej, leasing samochodowy po kilku miesiącach terminowej spłaty nie obniża zdolności kredytowej przedsiębiorcy, który z niego korzysta. Dlatego myśląc o rozwoju swojej firmy warto jest wybrać najlepszy i najtańszy leasing na interesujące nas samochody czy urządzenia. W wyborze najlepszej oferty pomoże kalkulator leasingowy dostępny na branżowych i finansowych portalach internetowych.

Z kalkulatorem leasingowym można wszystko szybko przekalkulować

Mając narzędzie w postaci kalkulatora prezentującego ofertę wielu leasingodawców można bardzo szybko określić prognozowane zyski z takiej inwestycji. Można również wybrać najlepszy i najtańszy leasing samochodowy. Tylko, że nie zawsze tani leasing to dobry leasing. Trzeba zwracać również uwagę na ukryte koszty leasingu samochodowego, których nie zobaczymy w kalkulatorze. Dlatego najlepiej po prostu odwiedzić kilka instytucji finansowych i osobiście zapytać o leasing. Każda firma jest w stanie od ręki przygotować dokładną symulację rat oraz kosztów takiego finansowania. Bez względu na to, u kogo weźmiemy leasing mamy prawo do otrzymania kompletnej oferty wraz z wymienionymi wszystkimi kosztami. Bo leasing zawsze wiąże się z kosztem chociażby rejestracji pojazdu, ale o tym każdy bank czy firma leasingowa musi powiadomić przed rozpoczęciem współpracy.

http://www.all-moto.pl/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ