Polski producent obuwia na światowym poziomie: Axel

0
2345

Skóra była używana przez ludzkość do robienia butów i innych przedmiotów ogólnego użytku od niepamiętnych czasów. To nie przypadek – bowiem skóra jest obdarzona szczególnymi cechami, dzięki czemu wyróżnia się wśród dużej liczby tkanin i materiałów syntetycznych. Rzemiosło i wiedza fachowa są równie ważne w produkcji wyrobów skórzanych jak dobrana jakość wybranej skóry, kontrola jej obróbki i późniejsza pielęgnacja. Jedna polska marka obuwia opanowała tę sztukę to do perfekcji. Proszę Państwa, oto buty Axel!

Skórzane buty Axel a inne materiały

Choć skóra wymaga nieco większej inwestycji zawsze trzeba pamiętać o tym, że para butów skórzanych zawsze trwa co najmniej dwa razy dłużej niż inne tkaniny czy skóra syntetyczna. Zapewnia wysokiej jakości komfort użytkowania – jak żaden inny materiał. Obuwie skórzane Axel (https://neptunobuwie.pl/pol_m_Strefa-marek_Producenci-butow_Buty-AXEL-598.html) ma ponadto wysoką trwałość – jakiej nie znajdziemy w żadnych innych butach.

Skóra „oddycha”

Jako materiał naturalny, skóra ma właściwości organiczne tzn, że w wykonanych z niej butach Axel skóra może oddychać – co zapobiega spoconej i śmierdzącej stopie. Parametry pomiaru właściwości oddychania to:

  • przepuszczalność pary wodnej
  • absorpcja pary wodnej
  • współczynnik pary wodnej.

Buty polskiej marki Axel wpisują się w te parametry idealnie, poza tym ich oddychalność zapobiega także szybszemu niszczeniu buta.

Miękko i elastycznie

Skóra jest naturalnym materiałem, który jest miękki, elastyczny i przyjemny. Jest jedynym materiałem, który zapewnia niezbędny komfort dla stopy, zgina się zgodnie z wymaganiami stopy – dlatego liczne pary butów Axel mogą być uznane za buty zdrowotne. To bardzo elastyczny i giętki materiał, a do tego jest jedynym, który zapewnia wysoką ergonomię.

Estetyka

Skóra ma bogate i różnorodne tekstury nadające jej estetyczny i przyjemny design. Warto zapoznać się z najnowszą kolekcją marki na jesień i zimę, by przekonać się jak tę właściwość skóry Axel wykorzystał dla stworzenia stylowego obuwia.

Antyalergiczność

Skóra, jeśli jest właściwie pielęgnowana, sama w sobie jest antyalergiczna, a szanse na alergie, podrażnienia i dolegliwości skórne są bardziej związane z noszeniem syntetycznych butów. Więc klient marki może być pewny dobrej kondycji stóp, gdy stawia na obuwie ze skóry niż na to wykonane z innych materiałów.

Termoregulacja

Skórzane mikro pory obecne w butach Axel przechwytują dużą ilość powietrza i zapewniają doskonałą izolację – skóra dzięki temu ma zapewnione ciepło w zimie i chłodzenie – latem.

Axel

Na koniec warto dodać, że wbrew powszechnemu przekonaniu przemysł skórzany nie zabija zwierząt. Używa skórek i skór, które są produktem ubocznym przemysłu mięsnego.

[Głosów:4    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ