Papier do scrapbookingu

0
1492

W dzisiejszych czasach, kiedy wiele rzeczy produkowanych jest masowo coraz częściej szukamy tych oryginalnych. Nie wykonanych przez maszyny, ale takich, które wyszły spod rąk człowieka. Coraz bardziej doceniamy robione babcinymi rękoma swetry, szaliki, czapki czy rękawiczki. Powstaje coraz więcej portali na których małe firmy zajmujące się rękodziełem mogą wystawiać swoje produkty. Co prawda są one droższe od tych z marketu, ale tu cena idzie zdecydowanie w parze z jakością i unikalnością. Wiele firm dba o to by każda rzecz przez nich sprzedawana była po prostu unikatowa. Która kobieta nie marzy o tym by wejść w posiadanie jedynej w swoim rodzaju rzeczy? Bo każda z nas wie jak nieprzyjemne jest, gdy okazuje się, że co druga z nas ma to samo. Stąd też tak popularna stała się spersonalizowana biżuteria bo mimo takiego samego wzoru napis na niej będzie jedyny i niepowtarzalny.

W branży papierniczej też dominuje ten trend. Jak nazywa się to fachowo? Po prostu scrapbooking.

Czym jest scrapbooking?

Scrapbooking to niezwykle kreatywna zabawa w której ze zwykłego kalendarza, kartki czy albumu możemy stworzyć własne dzieło sztuki. Wystarczy tylko zakupić papier do scrapbookingu, którego wybór na rynku jest ogromny. Dostępny jest on w każdym większym sklepie papierniczym czy w popularnej sieciówce z książkami. Tam akcesoriów do scrapbokingu będzie wiele.

Wyjątkowa kartka na ślub czy urodziny – żaden problem!

Wyobraź sobie, że Twoja najlepsza przyjaciółka bierze ślub. Chcesz jej podarować z tej okazji wyjątkową kartkę. Przeszukałaś już mnóstwo sklepów, dotarłaś nawet do „końca” internetu i wciąż nie znalazłaś nic co by Ci odpowiadało. Najlepsze rozwiązanie? Wykonać ją własnoręcznie. Wystarczy najpierw zamówić papier do scrapbookingu (np. tutaj: https://nastrychu.pl/pol_m_Papiery-kalki-i-folie_Papiery-do-scrapbookingu-593.html). Może być gładki, matowy, połyskujący, w kwiatki, w gołąbki, kokardki itd. Do tego ozdobna koronka, stempelki, dziurkacze, kokardka, gorący klej z pistoletu i możesz stworzyć niesamowity jedyny w swoim rodzaju prezent. Będziesz miała pewność, że Młoda Para drugiej takiej samej kartki nie dostanie.

A co dać dziecku na pierwsze urodziny? Przecież prezent to nie wszystko. Warto podarować coś co będzie pamiątką na całe życie. Tu znowu sięgnij po papier do scrapbookingu, dokup kolorowe ozdoby i uruchom wyobraźnię!

W dzisiejszych czasach, kiedy tylko internet wystarczy by mieć dostęp do niezliczonej ilości akcesoriów wystarczy odrobina kreatywności i można tworzyć ponadczasowe, wyjątkowe cuda! Coraz częściej też Młode Pary decydują się by ich zaproszenia były wykonane metodą scrapbookingu, ponieważ chcą by były one niepowtarzalne.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ