Odpowiednie obuwie do pracy

0
586
obuwie do pracy

Trzewiki robocze to najbardziej popularne obuwie ochronne, które możemy nosić przez cały rok. Są podstawowym elementem ochrony podczas wykonywanych pracy budowlanych , produkcyjnych czy domowych. Zapewnienie bezpieczeństwa połączone z funkcjonalnością i wygodą sprawiają, że są najchętniej wybieranym rodzajem obuwia roboczego.

Jakość

Oferowane trzewiki robocze wykonywane są z materiałów najwyżej jakości. Podczas produkcji obuwia zwraca się szczególną uwagę na solidność wykonania. Dzięki temu buty zachowują doskonałą formę na wiele lat. Należy jedynie regularnie je impregnować. Dla przykładu materiał wierzchni trzewika roboczego jest wykonany ze skóry , podszewka uszyta jest z dzianiny dystansowej a podeszwa z wytrzymałego materiału LIGHT SOLE, poliuretana dwugęstościowego. Wyściółka jest wymienna, formowana anatomicznie.

Cena

Trzewiki robocze oferowane są w atrakcyjnych cenach. Niektórzy uważają jednak, że są bezcenne. Poczucie bezpieczeństwa połączone z wygodą przez wiele godzin wykonywanej pracy nie ma swojej ceny. Warto dokonać inwestycji w prezentowane obuwie, ponieważ jest ona długoterminowa. Przy odpowiedniej konserwacji trzewiki posłużą nam na wiele lat. Oczywiście, zdarzają się uszkodzenia mechaniczne takie jak przecięcie materiału wierzchniego, które skutkuje bezużytecznością. Są to jednak przypadki losowe, które wydarzają się podczas wykonywanej pracy i nie mamy na nie żadnego wpływu.

Rodzaj

Występuje wiele rodzajów dostępnych trzewików roboczych. Z krótką cholewką, za kostkę, sznurowane lub zapinane. Wybór zależy od indywidualnych preferencji klienta. Istnieje również możliwość wyboru koloru obuwia. Trzewiki robocze występują w kolorach ciemniejszych – niebieski, grafit lub czerń, a także w jaśniejszych, np. siwy z kolorową wstawką. Również w pracy można czuć się modnie i stylowo.

Zasady BHP

Jeśli wykonujemy prace domowe, wówczas sami decydujemy o poziomie naszego bezpieczeństwa. Jednak pracując w zakładach przemysłowych, budowlanych czy warsztatach istnieją pewne niepodważalne wymogi. Ich łamanie lub niedopilnowanie w razie kontroli grozi wysokimi karami pieniężnymi nakładanymi na przedsiębiorstwo. Jedną z kluczowych kwestii jest Bezpieczeństwo i Higiena Pracy (BHP), która nakłada obowiązek zapewnienia profesjonalnego obuwia ochronnego. Trzewiki robocze spełniają wszelkie wymagania i normy. W razie wypadku, który może zdarzyć się zawsze i jest sytuacją losową, trzewiki robocze chronią naszą stopę przed urwaniem, ucięciem lub zgnieceniem palcy. Bez odpowiedniego obuwia ochronnego powrót do zdrowia jest niemożliwy lub szalenie długotrwały. Dlatego właśnie odpowiedni wybór butów roboczych jest tak szalenie ważny.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ