Modne torebki – co jest na topie w tym sezonie?

0
2306
Modne torebki - co jest na topie w tym sezonie?

Torebka to szczególny element kobiecej garderoby, który poza funkcją czysto praktyczną, pełni także rolę niezwykle szykownego dodatku, podkreślającego każdą stylizację. Każda kobieta ma w swojej szafie przynajmniej kilka modeli torebek, które darzy szczególnym sentymentem, od czasu do czasu warto jednak odświeżyć swoją kolekcję. Zastanawiasz się jakie torebki są modne w tym roku? Służymy pomocą.

Wzory, wzory i jeszcze raz wzory

Czerń podobno nigdy nie wychodzi z mody, jednak co za dużo, to nie zdrowo i tyczy się to także tematu stylizacji. Klasyczne barwy lepiej odłożyć na bok, w tym sezonie najmodniejsze torebki pokryte są różnorakimi wzorami. Warto zatem postawić na odważne motywy, które wyróżnią Cię spośród tłumu, a możliwości są niemal nieograniczone. Kwieciste wzory, ostre, geometryczne kształty, komiksowe aplikacje i owocowe motywy – im odważniej, tym lepiej!

Nie można pominąć też torebek inspirowanych dziką naturą – paski zebry, cętki lamparta czy skora węża będą jednym z dominujących trendów. Warto jednak pamiętać, że najlepszy efekt uzyskamy wtedy, gdy motyw z torebki zostanie powielony na ubraniu, niekoniecznie w nachalnej formie.

Zaokrąglone kształty to prawdziwy przebój

Oprócz koloru, liczy się także fason. Najmodniejsze torebki tego sezonu to podkowy i półksiężyce. Jeżeli chodzi o materiał – dominuje skóra. A co z rozmiarem? Praktyczne torebki są zawsze pożądane, jednak w tym roku, warto włączyć do swojej kolekcji przynajmniej jeden model, który nie będzie zbyt praktyczny. Minitorebki zmieszczą tylko telefon, za to prezentują się rewelacyjnie! Zapomnij też o długich paskach, w tym roku, torebka będzie noszona w ręku.

Kolor

Każdy wzór potrzebuje tła, najlepiej – mocno kontrastującego. Hitem są białe torebki, jednak cytryna, karmel i złocisty brąz również są bardzo modne. Im więcej wyrazistych kontrastów, tym lepiej – warto trzymać się tej zasady.

Bogate zdobnictwo

Tegoroczne hity obfitują w różnego rodzaju dodatki. Miękkie futerka i łańcuchy to elementy dominujące. Stosunkowo młodym trendem, który tego lata nabrał prawdziwego rozpędu, są dwie torebki noszone jednocześnie, jedna klasyczna, a druga w formie plecaka.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ