Macierzyństwo to świetny czas na nauka języka obcego!

0
1221
Macierzyństwo to świetny czas na nauka języka obcego!

W trakcie okresu wychowawczego matkom trudno znaleźć czas na realizację dodatkowych aktywności, które mogłyby pomóc w ich samorozwoju oraz nabyciu nowych umiejętności i kompetencji. To zazwyczaj czas niemal w stu procentach zarezerwowany dla najmłodszych pociech. Niektóre z firm wychodzą jednak naprzeciw tym oczekiwaniom, oferując swoje usługi w takiej formie, aby mamy mogły korzystać z nich razem z dziećmi. Jedną z nich jest szkoła nauki języka polskiego dla obcokrajowców Klub Dialogu. 

Oswajaj dziecko z językiem polskim

Learnpolishinwarsaw.pl kieruje swoją ofertę do obcokrajowców, którzy w ramach zajęć indywidualnych lub grupowych chcieliby nauczyć się języka polskiego. Funkcjonujący w ramach szkoły klub matki z dzieckiem, pozwala mamom wraz z dziećmi w wieku od 1 do 5 lat na regularne wizyty w szkole, będące znakomitą okazją na wyjście z domu i spędzenia czasu w towarzystwie innych osób – a przy okazji sposobem na szlifowanie języka polskiego w trakcie rozmów oraz wymianę doświadczeń dotyczących życia w Polsce. 

Klub Moms & Tots spotyka się raz w tygodniu, oferując mamom miłą rozmowę w języku polskim przy kawie, a dzieciom zabawę w połączeniu ze zdrowymi i smacznymi przekąskami. To również znakomity wstęp i oswojenie dla kolejnego etapu, jakim będzie w późniejszym okresie profesjonalny kurs języka.

Profesjonaliści w branży

Szkoła języka obcego dla obcokrajowców Klub Dialogu to profesjonalne miejsce oferujące kompleksowe usługi nauki języka polskiego dla obcokrajowców. Firma prowadzi zarówno zajęcia indywidualne, jak i grupowe, a także specjalistyczne, pomagające w nauce prawidłowej wymowy języka polskiego. Wykładowcami są doświadczeni lektorzy oferujący autorskie metody edukacyjne, dzięki którym nauka staje się nie tylko efektywna, ale również przyjemna, w efekcie czego skomplikowane zasady gramatyczne są dość łatwo przyswajane przez studentów.

Klub Dialogu to znakomite rozwiązanie dla świeżo upieczonych mam mieszkających w Polsce i pragnących nauczyć się języka polskiego. Możliwość połączenia profesjonalnego kursu języka z klubem matki i dziecka to rozwiązanie, które pozwala szybko opanować tajniki języka polskiego oraz lepiej poznać zwyczaje i kulturę panującą w naszym kraju.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ