Jak można otrzymać prezent za doładowanie w Orange?

0
496
Jak można otrzymać prezent za doładowanie w Orange

Jeśli jesteś klientem Orange na kartę, to pewnie o tym wiesz, a jeśli zastanawiasz się nad przeniesieniem numeru, to koniecznie musisz dowiedzieć się o atrakcyjnych prezentach za doładowanie konta. W jaki sposób otrzymać taki bonus?

Orange oferuje swoim klientom różne bonusy w postaci dodatkowych paczek internetu, rabatów do sklepów czy zniżek na usługi oferowane przez sieć. Co można dostać za doładowanie konta?

Orange – doładowanie konta

Posiadacze taryfy Orange na kartę mają kilka możliwości doładowania konta, jednak najkorzystniejsze jest doładowanie online przez stronę www.doladowania.orange.pl oraz w aplikacji Mój Orange. Dlaczego? Korzystając z tych 2 konkretnych form doładowania, otrzymuje się atrakcyjne bonusy. Za każdym razem klient dostaje 5 GB internetu. Ważność przyznanego pakietu to 14 dni (nie dotyczy to doładowań o wartości 5 zł i 10 zł – ważny odpowiednio 2 i 5 dni).

Prezent za doładowanie

Prezenty za doładowanie Orange są przyznawane użytkownikom taryfy Orange Free. Jeśli ktoś dużo korzysta z sieci, to jest to oferta dla niego. Jaki bonus można zgarnąć? Jego wysokość oraz ważność są uzależnione od kwoty doładowania. Prezenty za doładowanie konta Orange wyglądają następująco:

  • doładowanie za 5 zł – 2,5 GB internetu ważne przez 2 dni;
  • za 10 zł – 5 GB ważne przez 5 dni;
  • za 25-35 zł – 15 GB ważne przez miesiąc;
  • za 40 zł – 20 GB ważne przez 40 dni;
  • za 50 zł – 25 GB ważne przez 3 miesiące;
  • za 100 zł – 50 GB ważne przez 5 miesięcy;
  • za 200 zł – 100 GB ważne przez 5 miesięcy.

Klienci nie ponoszą żadnych dodatkowych kosztów w związku z przyznaniem danego pakietu. Bonusy te są przyznawane automatycznie użytkownikom taryfy Orange Free. Aby przejść do tej taryfy z innej, wystarczy wpisać kod *101*40#. Zmiana taryfy jest bezpłatna, a dostępne środki na koncie są zachowane.

Więcej na temat Orange prezentów za doładowanie można przeczytać na stronie: https://doladowania.orange.pl/oferta/prezent-za-doladowanie/.

Artykuł sponsorowany.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ