Internet mobilny do pracy zdalnej

0
643
Internet mobilny do pracy zdalnej

Zastanawiasz się, jak zorganizować pracę online w domu? Postawić na internet stacjonarny czy mobilny? Zadbaj o odpowiednie miejsce do pracy i niezawodne połączenie. Sprawdź, czy internet mobilny do pracy zdalnej to rozwiązanie dla Ciebie.

Praca w domu przez internet mobilny – zalety

Od jakiegoś czasu pracujesz zdalnie przez internet? Zorganizuj wygodną przestrzeń do pracy i nie zapomnij o odpowiednim sprzęcie i internecie. Zastanawiasz się, czy skorzystać z internetu mobilnego do pracy zdalnej? Poznaj zalety tego rozwiązania.

Sprawdź też więcej informacji o internecie mobilnym do pracy zdalnej na stronie nju mobile – https://www.njumobile.pl/artykul/internet-mobilny-do-pracy-zdalnej.

  • Łatwa i szybka instalacja

Zapomnij o nieestetycznym okablowaniu i długotrwałej konfiguracji. Internet mobilny do pracy zdalnej to bardzo wygodne rozwiązanie. Wystarczy, że kartę SIM umieścisz w urządzeniu odbierającym sygnał. W tym celu możesz skorzystać z telefonu, laptopa, przenośnego routera czy niewielkiego modemu LTE. Umieść kartę SIM i pracuj zdalnie!

  • Nie potrzebujesz dodatkowego sprzętu

Internet mobilny nie wymaga dodatkowego okablowania, anten czy dużych, niezgrabnych routerów.

  • Praca zdalna przez internet gdziekolwiek jesteś

Internet mobilny do pracy zdalnej daje Ci dużą swobodę i komfort – możesz wykonywać swoje obowiązki, gdziekolwiek jesteś. W podróży, na wyjeździe służbowym, w kawiarni czy parku – masz pełną dowolność.

Kiedy wybrać internet mobilny do pracy zdalnej?

Praca w domu przez internet towarzyszy Ci już od jakiegoś czasu? Zastanawiasz się, czy postawić na internet mobilny? Sprawdź, w jakich sytuacjach internet mobilny do pracy zdalnej to świetne rozwiązanie.

  • Nie masz możliwości, by korzystać ze światłowodu

Brak odpowiedniej infrastruktury naziemnej to jeden z powodów, dla których warto skorzystać z internetu mobilnego do pracy zdalnej. Internet 4G LTE jest powszechnie dostępny i zapewni Ci komfortowe warunki do pracy. Wideokonferencje, praca na arkuszach kalkulacyjnych czy komunikacja z innymi będą przebiegać płynnie.

  • Wynajmujesz mieszkanie

Jeśli mieszkasz w akademiku, wynajmujesz mieszkanie lub planujesz przeprowadzkę, warto wybrać internet mobilny. Dlaczego? Nie musisz podpisywać wiążących, długoterminowych umów czy decydować się na instalację przewodową.

  • Nie zużywasz dużo internetu

W przypadku, jeśli pakiet GB internetu jest dla Ciebie wystarczający i nie potrzebujesz nielimitowanego transferu danych, rozważ internet mobilny do pracy zdalnej. Jeśli wiesz, ze konkretna liczba GB internetu w zupełności Ci wystarczy, internet mobilny będzie dobrym rozwiązaniem.

Praca zdalna przez internet mobilny nju mobile

W nju mobile znajdziesz pakiet 40 GB internetu za 29 zł miesięcznie. Sprawdź ofertę internetu mobilnego nju mobile – https://www.njumobile.pl/oferta/internet-mobilny/. Dlaczego warto wybrać internet do pracy zdalnej nju?

  • Im dłużej jesteś w nju mobile, tym więcej zyskujesz (Twoje GB internetu rosną). Operator oferuje darmową usługę „im dłużej, tym lepiej’’. Po pół roku korzystania z nju, Twój pakiet GB internetu rośnie do 80 GB, po roku otrzymujesz 100 GB, a po dwóch latach 120 GB miesięcznie.
  • Możesz zrezygnować, kiedy chcesz, zachowując miesięczny okres wypowiedzenia. W nju mobile jest elastycznie.

Pamiętaj, że jeśli potrzebujesz więcej internetu, zawsze możesz dokupić dodatkowy pakiet 20 GB internetu za 19 zł w ofercie nju internet dodatkowy. Do Twojej dyspozycji jest też pakiet 9 GB za 9 zł.

Artykuł sponsorowany.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ