Dolnośląska Szkoła Wyższa najlepszą uczelnią na Dolnym Śląsku w rankingu uczelni niepublicznych Perspektywy 2021

0
431
Dolnośląska Szkoła Wyższa

Ranking Szkół Wyższych Perspektywy jest regularnie publikowany już od 21 lat. Maturzyści, którzy nie wybrali jeszcze uczelni, na której chcieliby studiować, bardzo często biorą pod uwagę właśnie wyniki tego rankingu. Przyszli studenci, którzy chcą kontynuować naukę na Dolnym Śląsku, powinni na przykład zwrócić uwagę m.in. na Dolnośląską Szkołę Wyższą – zgodnie z rankingiem „Perspektywy 2021” DSW zajęła pierwsze miejsce w regionie wśród uczelni niepublicznych na Dolnym Śląsku.

DSW numerem 1 na Dolnym Śląsku

Fundacja Edukacyjna Perspektywy co roku przygotowuje ranking uczelni – zarówno tych publicznych jak i niepublicznych. W tym roku, w rankingu uczelni niepublicznych, zdecydowanie wyróżniła się Dolnośląska Szkoła Wyższa – zajmując pierwsze miejsce na Dolnym Śląsku, 16 rok z rzędu, oraz wysokie, ósme miejsce wśród uczelni niepublicznych w całym kraju. DSW zresztą nieustannie poprawia swój wynik – w zeszłym roku zajęła jedenaste miejsce wśród uczelni niepublicznych z całej Polski. Warto też przy tym zauważyć, że w rankingu zostały łącznie uwzględnione aż 43 szkoły wyższe tego rodzaju.

Niemal 30 kierunków studiów do wyboru

W przypadku DSW wrażenie może robić także bogata oferta edukacyjna – do wyboru jest niemal 30 kierunków studiów i ponad 70 kierunków studiów podyplomowych, które cieszą się coraz większą popularnością. Dodatkowo uczelnia posiada też uprawnienia do nadawania stopnia doktora i doktora habilitowanego z nauk społecznych. Więcej na temat oferty edukacyjnej DSW można przeczytać na https://www.dsw.edu.pl/aktualnosci/dsw-numerem-1-na-dolnym-slasku-wsrod-uczelni-niepublicznych-ranking-perspektywy-2021.

Warto też zwrócić uwagę na fakt, że w DSW realizowane są autorskie, innowacyjne programy kształcenia. Duży nacisk został położony m.in. na naukę praktycznych zagadnień, na czym mocno zależy większości studentów. Tym samym DSW to dobre miejsce do kontynuowania nauki – zwłaszcza dla osób chcących studiować na Dolnym Śląsku.

Artykuł sponsorowany.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ