Dodatki skórzane, które warto mieć – etui na wizytówki

0
939
etui na wizytówki

Dla każdego, kto pracuje na stanowisku związanym ze sprzedażą, wizytówka jest często najlepszym narzędziem handlowym. Wiele osób uważa, że skórzane etui na wizytówki są niezbędne. W rzeczywistości to ludzie z najbardziej wygodnymi posadami są największymi sprzedawcami w firmie. Od dyrektora generalnego po woźnego, z którym witasz się podczas spaceru po biurze, każda osoba odgrywa cenną rolę w reprezentowaniu firmy. Skórzane etui na wizytówki męskie to doskonałe narzędzie sprzedażowe. Reklamuje Cię i Twój podmiot oraz działa jako główny generator i wpływowy.

Jeżeli zechcesz poprawić nieco wizerunek swojej firmy, doskonałym wyborem mogą okazać się skórzane etui na wizytówki ze sklepu Skorzany.com, znajdziesz tam wiele atrakcyjnych cenowo ofert.

Jeśli zdarza Ci się pracować na budowie i codziennie nosić dżinsy i t-shirt do pracy, ten artykuł prawdopodobnie nie dotyczy Cię. Jeśli zdarzy ci się założyć cokolwiek, od koszulki polo po garnitur do biura, chcesz, aby Twoje karty wyglądały tak dobrze, jak ty.

Dlatego nie chcesz po prostu przypadkowo wkładać wizytówek do już wypchanego i przepełnionego portfela. Nie tylko zgniotą się i prawdopodobnie poplami, ale wyobraź sobie, jak wygląda to dla twojego potencjalnego klienta, gdy grzebiesz w tylnej kieszeni portfela, wyciągnij go i będziesz musiał przeglądać paragony i przypadkowe papiery dla tej właśnie karty przyciśnięty do pośladków. Teraz wyobraź sobie, jak to wygląda, gdy bez wysiłku wyciągasz skórzane etui na karty z kieszeni kurtki, otwiera się ono z trzaskiem i nieskazitelna karta wysuwa się do dłoni. Staje się różnica między facetem w dżinsach a facetem w garniturze. Nawet na budowie dyrektorzy przebierają się w biurze.

Oprócz tego, że jest narzędziem reklamowym i sprzedażowym dla naszej firmy, rzeczywista karta służy również jako wizytówka lub wizytówka, jak się ją tradycyjnie nazywa.

etui na wizytówki męskie

Skórzane etui na wizytówki

Wizytówki w przeszłości miały ogromne powiązania z właściwą etykietą z bardzo wyrafinowanymi zasadami, jak, kiedy i dlaczego były używane. Początkowo były używane jako forma zaproszenia, w ramach której jedna osoba zostawiła wizytówkę w domu drugiej, aby poprosić o zaproszenie. Następnie czekali na przybycie karty od tej osoby, która służyłaby jako zaproszenie do odwiedzenia lub potwierdzenie, że ich obecność jest mile widziana. Gdyby taka kartka nie dotarła lub została schowana w kopercie, stanowiłaby potwierdzenie, że dana osoba nie była mile widziana, a wizyta osobista byłaby nieuprzejma. Karty te były bardzo popularne wśród arystokratów w Europie i Ameryce, a nawet stały się dość widoczne w domach królewskich.

Powodem, dla którego był tak popularny wśród elity, był po prostu fakt, że wielu lub większość z nich miała służących, którzy otworzyli drzwi. Gdyby to był właściciel domu, nie byłoby potrzeby posiadania takich kart, ale służyły one służbie jako sposób na właściwe witanie lub zwalnianie gości bez konieczności przeszkadzania pracodawcy. Oprócz sług, którzy otrzymywali karty, wielu arystokratów wymagało od swoich służących, aby je dostarczali, odgrywając rolę kuriera lub posłańca. Jeśli karta była dostarczana osobiście, a nie przez służącego, zwyczajowo róg karty był wygięty do góry, co wskazywało po otrzymaniu, że została ona pozostawiona w najbardziej osobisty sposób.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ