Dlaczego warto zdecydować się na bieliznę koronkową?

0
513
Biżuteria ze stali chirurgicznej

Bielizna koronkowa to kwintesencja zmysłowości, a jednocześnie bardzo udane połączenie nienachalnej elegancji oraz komfortu. Trudno sobie wyobrazić rodzaj bielizny damskiej, który byłby w stanie mocniej pobudzić wyobraźnię partnera. Jej zasadniczą zaletą jest fakt, że z jednej strony umiejętnie zasłania newralgiczne partie ciała, choć z drugiej strony odsłania wystarczająco dużo, by zrobić niemałe wrażenie. Warto pamiętać o tym, że kolor również ma swoje znaczenie. Jak wybierać i jaki kolor sprawdzi się w konkretnej sytuacji?

Kolor cielisty na co dzień i nie tylko

Uważa się, że bielizna koronkowa w kolorze cielistym to ulubiony kolor mężczyzn. Kolor podkreśla pewnego rodzaju delikatność, choć nie zmienia to faktu, że sam fason nadaje nieco pikanterii. Według różnego rodzaju badań oraz przeprowadzanych ankiet to właśnie stonowane kolory plasują się na podium wśród mężczyzn. Niemniej, wielu mężczyzn uważa równocześnie, że niezwykle seksowną alternatywą jest klasyczna czerń. Według nich nie jest wulgarna. Wręcz przeciwnie. Czerń w przypadku bielizny damskiej jawi się panom jako kwintesencja szykowności i klasy. Można wobec tego powiedzieć, że wiele pań do tej pory żyło w błędzie, biorąc za pewnik czerwień. Wbrew powszechnym przekonaniom czerwień znajduje się na szarym końcu w rankingu mężczyzn.

Co wziąć pod uwagę, wybierając koronkową bieliznę?

Kobiety bardzo często wybierają rodzaj bielizny przede wszystkim z myślą o partnerze. Zastanawiają się, jaki krój i kolor przypadną mu do gustu. Znacznie lepiej jednak będzie, jeżeli kobiety w trakcie zakupów skupią się przede wszystkim na własnych preferencjach. Nie ma bowiem nic gorszego niż realizowanie zachcianek partnera kosztem własnej pewności siebie. To właśnie kobieta ma czuć się seksownie i elegancko. Jeżeli taki cel będzie jej przyświecał od samego początku, to z całą pewnością będzie w stanie wywrzeć odpowiednie wrażenie na swoim partnerze. Warto wziąć pod uwagę wszystkie aspekty, również swoje niedoskonałości. W obecnych czasach spektrum możliwości jest naprawdę obszerne i nie ma najmniejszego problemu z wyborem takiej bielizny koronkowej, która będzie w stanie podkreślić atuty i skutecznie zatuszować te partie, których nie chcemy zbytnio pokazywać. Naturalnie, można również wybierać spośród bielizny nieco bardziej skąpej, jak i eleganckich kompletów zabudowanych. W ten sposób można dobrać idealny zestaw, który będzie w pełni dostosowany do naszej sylwetki. Zawsze trzeba również pamiętać o tym, że mężczyzn podniecają przede wszystkim kobiety, które fantastycznie czują się w swojej skórze.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ