DJ NA WESELE – DOBRA ZABAWA DO OSTATNIEJ MINUTY

0
1848

Wybierz DJ-a na wesele, a na pewno się nie zawiedziesz. Przedstawię ci tylko kilka z szeregu zalet, które utwierdzą cię w przekonaniu, że warto. Przede wszystkim DJ zagra tylko utwory w oryginalnych aranżacjach. Po drugie nie ogranicza się jedynie do polskiej muzyki, jak zdarza się to często w przypadku zespołów. DJ nie robi długich przerw, podczas których goście nie mogą się bawić. Co ważne – DJ w każdej chwili może zmienić repertuar, ponieważ operuje nieograniczoną ilością utworów.

DJ JERZMAN

Nazywam się Michał Jerzyk i jestem doświadczonym DJ-em, wodzirejem i konferansjerem. Grałem na licznych imprezach okolicznościowych, eventach firmowych w Poznaniu, Warszawie i wielu innych miejscach w całej Polsce. Wesela są dla mnie natomiast zawsze najciekawszym doświadczeniem z uwagi na ogromną różnorodność. Moje zajęcie to nie tylko dbanie o odpowiednią muzykę, ale dużo więcej. Przede wszystkim tworzę odpowiedni klimat i atmosferę, która sprawi, że wesele na długo zostanie w pamięci gości weselnych i samej Pary Młodej. Robię to głównie dzięki zabawom, które organizuję.

QUIZ MŁODEJ PARY

Najlepszą formą rozrywki na weselu oprócz tańca są oczywiście zabawy. Jedną z moich propozycji, która cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród par młodych i gości jest Quiz Pary Młodej. Zacieśni więzi rodzinne i rozbawi każdego zaproszonego gościa. Jego zasady przypominają słynną Familiadę. Oczywiście przed uroczystością ustalam pytania i odpowiedzi razem z Młodą Parą, by były jak najzabawniejsze i zainteresowały weselników.

OŚWIETLENIE – KLUCZ DO SUKCESU

Często nie zwracamy uwagi na takie rzeczy jak oświetlenie, bo nie jesteśmy świadomi, jaki efekt możemy dzięki niemu osiągnąć. Pomyślcie o tych wszystkich imprezach, balach czy dyskotekach – gdyby nie kolorowe światła reflektorów nie byłoby odpowiedniego klimatu, a my na pewno szybko zeszlibyśmy z parkietu. Nie tylko muzyka jest ważna, ale odpowiednie oświetlenie również.

Quiz-Młodej-Pary2

W mojej ofercie posiadam oświetlenie dynamiczne parkietu wraz z rampą oświetleniową. Jest ona sterowana za pomocą specjalnego miksera. Dostosowuje się do tempa muzyki i posiada wiele programów z różnymi kolorami, wzorami i programami. Dzięki temu na parkiecie tanecznym ani na chwilę nie zabraknie ludzi. Te kolorowe, migające światełka tworzą niezapomniany klimat.

Zachęcam do zapoznania się z moją pełną ofertą na stronie internetowej: https://djjerzman.pl oraz na Facebooku: facebook.com/djjerzman. Zapraszam do rezerwowania terminów na 2018 rok, których nie zostało już zbyt wiele. Ruszyły także zapisy na rok 2019. Zapraszam serdecznie!

[Głosów:2    Średnia:4.5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ