Zabawki dla dzieci w wieku 0-12 miesięcy – rok niezwykłego rozwoju

0
2129

Już miesięczne dziecko może widzieć przedmioty z odległości 20–25 centymetrów, nie dostrzegając szczegółów i nie rozróżniając barw. Zaczyna wodzić wzrokiem, ale jeszcze dość często traci przedmiot z pola widzenia. Stara się naśladować mimikę i patrzy z uwagą gdy ktoś do niego mówi. Jest wrażliwe na głośne lub niespodziewane dźwięki. Piąstki trzyma nadal zaciśnięte.

Zdając sobie sprawę z tego jak wiele dziecko może się nauczyć przez zaledwie 30 dni, warto stymulować jego rozwój. Dlatego ważne jest, aby wybierać zabawki zgodnie z wiekiem maleństwa oraz stosować się do zaleceń producentów.

Czas płynie, a nasza pociecha rozwijając się potrzebuje coraz więcej uwagi. Jakie zabawki spełnią swoje zadanie w wieku od 0 do 12 miesięcy?

Poniżej nasze propozycje.

Karuzele

karuzela

Karuzela Cotoons w różowej kolorystyce – z projektorem i pilotem to świetna pomoc dla maluchów w zasypianiu.

Kreatywne zabawki firmy SMOBY COTOONS oferują wspaniałe możliwości rozwoju zarówno wzrokowego jak i manualnego. Urocza karuzela zapewni dziecku przyjemny sen. Kręcące się 3 pluszowe motylki oraz 3 plastikowe kwiatki w barwnych kolorach, rozweselą maleństwo. Karuzela posiada projektor, który wyświetli motylki i kwiatuszki w zmieniających się kolorach. Można wybrać jedną z 4 różnych melodii: 3 kołysanki oraz melodię z dźwiękami natury. Do zestawu dołączony jest pilot, za pomocą którego można obsługiwać karuzelę nie budząc maluszka. Karuzela pracuje w trybach: rotacja + dźwięki rotacja + projektor rotacja + dźwięki + projektor.

Szczegóły:

Sterowanie manualne (przyciski do sterowania znajdują się na projektorze) i za pomocą pilota.

Barwne efekty świetlne tworzą kolorową projekcję. 4 melodie do wyboru: 3 kołysanki i dźwięki natury.

Każda z melodii trwa 10 minut, po czym karuzela przechodzi w stan czuwania.

W sumie to 40 minut dźwięków.

Wymagane baterie 3 x LR6/AA (do karuzeli) oraz 2 x LR03/AAA (do pilota), brak w zestawie. Dostępna również w kolorze niebieskim.

Maty edukacyjne

mata-edu

Kolorowa mata edukacyjna francuskiej firmy SMOBY – wiszące pluszowe zabawki, grzechotki oraz lustereczko. Rozbudzi w twoim dziecku zmysł dotyku, a także wprowadzi w świat kolorów i dźwięków. Mata przeznaczona dla niemowląt. Na pałąkach zaczepiona jest jedna grzechotka z dzwoneczkiem, jedna grzechotka-piszczek oraz jedno bezpieczne dla maluszka lustereczko. Dodatkowo mata wyposażona jest w wyjmowany pojemniczek na wodę. Wszystkie te zabawki z pewnością pobudzą zmysły każdego malucha. Wysokość pałąków to 50 cm. Kojec – funkcja spięcia boków do zrobienia kojca dla maluszka.

Grzechotki

grzechotka

Zabawki edukacyjne – interaktywne

interaktywna

Zabawki do kąpieli

do-kapieli

SMOBY Cotoons Żabka do kąpieli cenionej francuskiej firmy Smoby. Siedzisko z aktywnym stolikiem do wody 2 w 1 zapewni twojemu maleństwu bezpieczną i wesołą kąpiel.

Jeździki dla najmłodszych (pchacze, skoczki)

pchacze

Smoby bujak jeździk to idealny pojazd zarówno w domu jak i na dworze. Kierownica dźwiękowa z 3 melodiami urozmaici zabawę, a praktyczny schowek pod siedziskiem będzie idealnym rozwiązaniem na wszystkie niezbędne skarby, jakie maluch koniecznie musi zabrać z sobą na spacer.

Kończymy roczek!

jezdzikki

BIG Jeździk Bobby Car Classic Delfin

Niebieski pojazd jest stabilny i bardzo bezpieczny. Specjalny profil siedziska pozwala na zabawę w dwóch pozycjach: siedząc lub klęcząc na jeździku. Dziecko odpychając się nogami z pewnością będzie się prawidłowo rozwijało i świetnie bawiło.

brykaczepl

Zabawki dla niemowląt.

Już od pierwszych miesięcy życia maluszek dzięki zabawie poznaje świat, uczy się rozpoznawać kolory, kształty czy dźwięki. Zabawki dla niemowląt muszą więc spełniać sporo funkcji – uczyć, bawić, pokazywać świat, a nawet ocierać łzy i ułatwiać zasypianie.

W naszej ofercie znajdziesz zabawki dla najmłodszych, które wspomogą rozwój Twojego dziecka i dadzą mu mnóstwo radości. Grzechotki o ciekawych kształtach, zabawki muzyczne, zabawki edukacyjne czy chodziki dla dzieci zachęcające do stawiania pierwszych kroków – wśród zabawek dla niemowląt bez problemu znajdziesz coś zarówno młodszego, jak i starszego niemowlęcia. Szczególnie polecamy szereg zabawek interaktywnych, które wchodzą w interakcję z dzieckiem, opowiadają bajki czy grają ulubione melodie przed zaśnięciem. Tylko u nas, w jednym miejscu znajdziesz szeroki wybór bezpiecznych zabawek od najlepszych producentów.

[Głosów:3    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ