Tani i szybki internet domowy – jak go wybrać?

0
990
Tani i szybki internet domowy

Okres pandemii odmienił nasze codzienne życie nie do poznania. Praca zdalna czy nauka z domu to wyzwania, z którymi musiała się zmierzyć ogromna liczba osób, ale to nie wszystko. Również korzystanie z wszelkiego rodzaju rozrywek, dodatkowe dokształcanie się czy kontaktowanie ze znajomymi, musiało zostać przeniesione do świata wirtualnego. Jak widać, w dobie koronawirusa brak stabilnego internetu domowego, który sprosta wszystkim tym zadaniom, może skutecznie uniemożliwić codzienne funkcjonowanie. Warto dlatego zadbać, aby zawsze mieć dostęp do szybkiego internetu i niezawodnej sieci.

Praca, nauka i rozrywka – w wersji zdalnej

Od kilkunastu tygodni domowe zacisza tętnią życiem jak nigdy wcześniej. Mieszkania są jednocześnie miejscem pracy, nauki, ale też zasłużonego wypoczynku. Zamknięcie w czterech ścianach, na dłuższą metę może być uciążliwe, dlatego warto zadbać o dostęp do szybkiego internetu. To właśnie dzięki płynnie działającej sieci, będzie można wypełniać codzienne obowiązki, utrzymać kontakt z bliskimi i łapać wytchnienie oddając się ulubionym rozrywkom.

Stabilny internet domowy za złotówkę miesięcznie

Dobry internet jest obecnie tak samo potrzebnym do codziennego funkcjonowania zasobem, jak chociażby prąd czy woda. Doskonale wie o tym sieć T-Mobile, która wyszła naprzeciw swoim klientom, oferując im szybki internet domowy za złotówkę miesięcznie, przez pierwsze dwa miesiące trwania umowy. W ramach oferty, klienci mogą skorzystać z jednej z trzech opcji: 100 GB, 200 GB lub 300 GB. Po upływie promocyjnych, dwóch miesięcy, za każdy z podanych pakietów, zapłacą odpowiednio: 49 zł, 69 zł i 79 zł. Do umowy można dobrać wysokiej klasy router, który pozwoli wykorzystać maksymalne możliwości internetu. Koszt urządzenia wynosi zwykle kilka złotych miesięcznie, a kwota doliczana jest do abonamentu. Więcej informacji o ofercie internetu domowego w T-Mobile można znaleźć tutaj: https://www.t-mobile.pl/internet-domowy/cat10034.chtml.

Szybki internet w wersji mobilnej

W czasie epidemii pozostanie w domu jest bardzo ważne, tak samo jak ograniczenie kontaktów z innymi ludźmi. Wybierając domowy internet mobilny od T-Mobile, klienci nie muszą iść do salonu. Wystarczy, że złożą zamówienie online, a przesyłkę dostarczy im kurier. Razem z kartą SIM otrzymają router, który wystarczy podłączyć do prądu i już można korzystać z szybkiego internetu. Instalacja jest banalnie prosta i nie wymaga zapraszania do domu dodatkowych osób, np. monterów.

Materiał zewnętrzny.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ