PIERŚCIONEK Z DUŻYM KAMIENIEM – HIT CZY PROPOZYCJA TYLKO DLA ODWAŻNYCH KOBIET?

0
672

Dodatki stanowią uzupełnienie naszych stylizacji, ale często odzwierciedlają również nasz charakter. Skromna i nieśmiała osoba zrezygnuje z niej zupełnie lub postawi na bardzo subtelną biżuterię. Odważne kobiety pozwolą sobie natomiast na różnorodność – duże, wyraziste wzory i mocne kolory, które wyróżnią je spośród innych. Nie oznacza to jednak, że jest to z góry narzucony podział. Wszystko zależy od naszych upodobań, a bogactwo wzorów i modeli z pewnością pozwoli wybrać nam odpowiednią biżuterię do każdej stylizacji.

Pierścionek zaręczynowy jak za dawnych lat

Biżuteria to znakomity nośnik historii. Większość z nas posiada w swoich zbiorach rodzinne dodatki i pamiątki – po mamie, babci czy nawet dawniejszych przodkach. Jeszcze do niedawna tradycja przekazywania pierścionka zaręczynowego kolejnym pokoleniom była bardzo żywa. Babcie, a później matki pielęgnowały ją, oddając cenny klejnot synom czy przyszłym zięciom. Oczywiście stylistyka takiej biżuterii różni się nieco od współczesnych wzorów. Zazwyczaj jest to pierścionek z dużym kamieniem, często z diamentem, szafirem czy rubinem, oprawionym w nieco grubszej złotej opasce. Taki styl nie spodoba się każdej kobiecie, ale związana z nim historia i rodzinny sentyment z pewnością urzekną każdą wybrankę,     

Duży kamień wyróżni Cię spośród innych

Wiele kobiet nie ogranicza się jednak tylko do pierścionka zaręczynowego czy obrączki. Ten dodatek chętnie wykorzystują Panie, które lubią styl rockowy czy boho. Pierścionek z dużym kamieniem w kolorze czarnym, założony w towarzystwie kilku dodatkowych złotych kółeczek sprawi, że poczujemy się niczym prawdziwa gwiazda rocka i z pewnością nadamy charakteru naszej stylizacji. Stawiając natomiast na subtelny złoty pierścionek z dużym akwamarynowym kamieniem, podkreślimy look w stylu boho. Duży kamień nie musi oznaczać wysokiej ceny. Jego rodzaj czy towarzyszący mu kruszec, stanowią bazę jego wartości. Pierścionek z pozłacanego mosiądzu czy srebra, z kamieniem w postali kryształu Swarovskiego czy cyrkonii będzie wyglądał równie imponująco, nie rujnując przy tym naszego portfela.

Pierścionek w stylu glamour

Stylistyka pierścionków jest bardzo różnorodna. Bogactwo kruszców, kamieni – różna kolorystyka i oprawa. Pewnym siebie kobietom, które lubią czuć się luksusowo z pewnością przypadnie do gustu model w stylu glamour. Wiele sklepów z biżuterią ma w swoich kolekcjach olśniewające pierścionki, którym daleko do skromności. Pierścionek z dużym kamieniem – brylantem, otoczonym mniejszymi diamentami, w grubszej opasce z pewnością sprawi, że nosząca go kobieta poczuje się luksusowo i nada jej to jeszcze więcej pewności siebie. Większa masa wykorzystanych do jego stworzenia kamieni, automatycznie winduje również jego cenę. Panie, które zostaną nim obdarowane z pewnością docenią ten fakt i będą go nosiły z dumą.

Pierścionki z dużymi kamieniami kojarzą nam się ze starym Hollywood i szkatułką babci. Panie, które zdecydują się na taki wybór powinny jednak pamiętać, że jest on na tyle charakterystyczny, że nie warto przyćmiewać go innymi dodatkami. 

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ