Oryginalny prezent na 40. urodziny dla męża

0
2491

Jazda Subaru jest świetnym prezentem dla mężczyzn, którzy pasjonują się rajdowymi wyścigami. Fanom lotnictwa oraz mężom lubiącym pobyt w przestworzach warto sprezentować lot widokowy Cessną. Natomiast osobom pasjonującym się militariami dobrze jest podarować wypad na strzelnicę, gdzie będą mogli wypróbować pistolety lub karabiny maszynowe i snajperskie.

Czterdzieste urodziny są niezwykłym dniem, w którym wchodzi się w nowy etap życia. Tak więc prezent urodzinowy powinien zarówno być adekwatny do upodobań męża, ale też pobudzać go do niekonwencjonalnego działania.

Przejazd Subaru Impreza WRX

Dla męża, który jest fanem sportów rajdowych oryginalnym prezentem będzie przejazd ikoną rajdowego stylu – Subaru Impreza WRX. Ten kultowy pojazd osiąga 100 km/h w niecałe 6 sekund, co idealnie sprawdza się na dostosowanym do tego torze wyścigowym. Atrakcja rozpoczyna się od wprowadzenia teoretycznego na temat specyfiki auta oraz teoretycznych podstaw prowadzenia go. Następnie uczestnik siada za kierownicą Subaru wraz z doświadczonym instruktorem, który poinstruuje go, jak w najkrótszym czasie pokonać dane odcinki trasy. Dla miłośników szybkich samochodów oraz fanów wyścigów rajdowych jest to więc doskonały prezent. Jazda Subaru idealnie nadaje się więc na urodziny dla męża, ojca lub zmotoryzowanego syna.

Lot widokowy awionetką Cessna 152

Lot klasyczną Cessną 152 jest świetną okazją do zaskoczenia swojego męża, który pasjonuje się lotnictwem. Na początku uczestnik zapozna się z wyposażeniem i wskaźnikami samolotu, a następnie wzniesie się w przestworza. Podczas lotu pilot będzie na bieżąco tłumaczył mu wszystkie swoje działania, dzięki czemu pozna specyfikę tej maszyny. W czasie tej atrakcji uczestnik będzie podziwiał piękną panoramę i polskie krajobrazy z punktu widzenia ptaka. Dodatkowo będzie mógł nagrać te widoki, które będą piękną pamiątką na długie lata. Lot awionetką jest pomysłowym prezentem, który z pewnością będzie zaskoczeniem dla solenizanta.

Wypad na profesjonalną strzelnicę

Dla męża, który pasjonuje się militariami pomysłowym prezentem będzie wypad na strzelnicę, gdzie można sprawdzić swoje umiejętności w typowo męskim sporcie. W tym miejscu warto wypróbować słynne pistolety, takie jak filmowy Glock, typowe karabiny maszynowe, np. Ak-47, lub nawet karabiny snajperskie. Jeśli mąż jest miłośnikiem średniowiecznych klimatów, może też spróbować swoich sił, strzelając z łuku do tarczy. Wypad na strzelnicę jest oryginalnym prezentem, dzięki któremu można zdobyć nową umiejętność oraz spędzić czas w nietypowym miejscu. Jest to ciekawy prezent zarówno dla męża, jak i ojca, którzy nie boją się skorzystać z ostrej amunicji.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ